zobacz swój koszyk

Hotele

Hotele Na Imprezy Integracyjne i Firmowe

Po lewej możesz we własnym zakresie wyszukać hotel.  Potem (o ile jest w okolicach obsługiwanych przez nas miast) dodaj atrakcje i/lub pakiety. Na atrakcje dzienne (strzelnica, quady etc.) odbierzemy Was eleganckim autobusem z wybranego miejsca (hotelu, biura, restauracji, dworca, lotniska, sklepu z pączkami), a potem odwieziemy dokąd chcecie. Możesz też pominąć krok z hotelami, wybrać same atrakcje lub pakiety i ustalić odbiór w wybranym przez siebie miejscu. 

Po prawej znajdziesz wyselekcjonowane miejsca w bliskich okolicach Warszawy, Wrocławia, Trójmiasta i Krakowa - z gotowymi pakietami atrakcji. 

Niezależnie od tego w którą stronę pójdziesz, wystawimy fakturę za same atrakcje. Fakturę za nocleg i posiłki hotelowe (VAT 8%) otrzymasz bezpośrednio od hotelu.  Dzięki temu, nasze pakiety mogą być znacznie tańsze. Nie dodajemy prowizji do ceny hotelu. Wszystkie sprawy "mieszkaniowe" wykraczające poza opis danego pakietu, indywidualne preferencje itp uzgodnisz bezpośrednio z hotelem. My najlepiej organizujemy atrakcje - oni najlepiej rozumieją potrzeby hotelowe gości.

Mam więcej czasu niż pieniędzy

Wybierz samemu hotel i sam bezpośrednio ustal szczegóły.

Mam więcej pieniędzy niż czasu

Skorzystaj z gotowych pakietów firmowych w sprawdzonych hotelach z salami konferencyjnymi lub bez.