zobacz swój koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - BODY SUSHI

Body sushi w Trójmieście niewątpliwie doda pikanterii Waszej imprezie firmowej.

Specjalnie dla Was zarezerwujemy VIP room w modnej suszarni lub zaprzyjaźnionym lokalu w Gdyni, Gdańsku lub Sopocie, gdzie czekać na Was będzie, do wyboru, piękna modelka lub przystojny model obłożony zestawem wyśmienitego sushi (ok. 30 różnych kawałków). Możecie również zamówić duet, w takim przypadku koszt imprezy wzrasta o 890 PLN. Gdy juz nacieszycie oczy i rozbudzicie apetyt każdy otrzyma dodatkowy zestaw 10 kawałków sushi - po kilka sztuk z różnych rodzajów - i szklaneczkę sake.

Nasi modele są do Waszej dyspozycji przez godzinę, w lokalu natomiast możecie zostać ile dusza zapragnie, oczywiście w godzinach otwarcia. Wybór miejsca będzie uzależniony od dostępności w danym terminie oraz Waszych preferencji.

Po posiłku polecamy potańcówkę w klubie muzycznym lub wizytę w klubie gogo - wystarczy zaznaczyć poniżej Wasz wybór. Nie chcecie martwić się o transport? Tym również możemy się zająć jeśli dacie nam znać odpowiednio wcześniej.

Cena zawiera

  • piękna Sushi Girl lub przystojny Sushi Boy, na którym ułożony zostanie duży zestaw sushi (ok. 30 różnych kawałków)
  • wynajem oddzielnej sali VIP, gdzie odbędzie się degustacja
  • mniejszy zestaw sushi dla każdego (mix. 10 kawałków) + sake
  • sympatyczna koordynatoka eventu

Dodatki (opcjonalne)

aresztowanie-zart
690 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch milicyjnych aktorów w cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka milicyjnym polonezem rodem z '07 zgłoś się'.  
 


klub-warszawa
89 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.paintball-w-krakowie
15 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Dla wszystkich uczestników imprezy. Nie trzeba podawać nazwisk i numerów dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia w regulaminie. Wyłączenia to m.in alkohol, quady, zorbing i skoki na spadochronie.

klub-warszawa
139 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.

Nasi klienci