zobacz swój koszyk 0

Kraków - KRAKOWSKA GRATKA

 

Gra miejska jest najlepszym sposobem na połączenie zwiedzania, integracji i świetnej zabawy. Stanowi atrakcyjną formę spędzania czasu dla wszystkich. Uświetnijcie wyjazdy firmowe czy konferencje. Jeśli chcecie połączyć zabawę, teambuilding i przygodę z  niezrównanym urokiem średniowiecznego miasta, nastrojowych miejsc, legend i artystycznej bohemy to Krakowska GRAtka jest właśnie dla Was.
 

Do wyboru macie jeden z trzech scenariuszy:
 

  1. Skarb Kazimierza Wielkiego- alternatywa klasycznego zwiedzania miasta! Zabawa korzysta z szerokiego wachlarza atrakcji jakie oferuje Kraków. Na życzenie scenariusz może mieć bardzo wyrazisty walor edukacyjno-poznawczy, a punkty interaktywne mogą zostać usytuowane w pobliżu ważnych zabytków.
  2. Gra detektywistyczna- gra skupia się na kryminalnej fabule! Będziecie mieć szansę wcielić się w role detektywów, przesłuchać podejrzanych, zebrać dowody i odwiedzić miejsca związane z przestępstwem. Gra jest idealna dla chcących spojrzeć na miasto z innej perspektywy, lub po prostu powracających do Krakowa po raz kolejny.
  3. Gra hotelowa- idealna w przypadku złych warunków pogodowych! Wszystkie lokacje znajdują się na terenie jednego hotelu/obiektu. Ten rodzaj gry możemy zrealizować poza Krakowem, np. w przypadku konferencji lub szkoleń odbywających się na terenie hoteli z rozbudowaną infrastrukturą. 

Nasza gra miejska przeznaczona jest dla 30 osób, możemy jednak zaprosić do zabawy do 50 osób za dodatkową opłatą 500 zł. Istnieje również możliwość organizacji gry w języku angielskim za dodatkową opłatą 300 zł. 

Cena zawiera

  • wybór scenariusza gry miejskiej
  • ucharakteryzowani instruktorzy 
  • zagadki logiczne i pojedynki bezpieczną bronią
  • poczęstunek na trasie
  • nagroda dla zwycięskiej drużyny
  • opieka koordynatora eventu

Dodatki (opcjonalne)

fotograf-warszawa
690 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 20 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.


porwanie-krakow
890 PLN/dodatek
PORWANIE

Przykładowa realizacja: siedzicie przy drinku w barze, nagle wpadają nasi porywacze, zakładają szefowi worek na głowę i wyprowadzają. Przez kolejne ok. 15 minut wozimy szefa po mieście, a Wy w tym czasie spacerkiem przemieszczacie się z koordynatorką do kolejnego miejsca. Tam porywacze przyprowadzają szefa. Na koniec shot w barze z porywaczami na ochłonięcie!

 paintball-w-krakowie
49 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)

59 PLN/os.
min. 8 os.
TRANSPORT W JEDNĄ STRONĘ
Zamów transport w jedną (którąkolwiek) stronę wygodnym minibusem.

Nasi klienci