zobacz swój koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - INTEGRACYJNA GRA MIEJSKA

Integracyjna gra miejska w Gdańsku to często wybierana atrakcja team buildingowa dla firm. Gra odbywa się w obszarze od Motławy do Targu węglowego i pomiędzy ulicą Długą, Piwną, a Mariacką, czyli w samym centrum gdańskiej starówki.

Gra miejska to zabawa, w której uczestnicy integracji podejmują się złamania szyfrów jakimi są napisane teksty zagadek i w ramach wytyczonych przez prowadzących sektorów poszukują właściwych odpowiedzi.

Zespoły będą musiały otworzyć umysły i nabrać dystansu - szerszego spojrzenia na informacje zawarte w zagadkach. Logiczne myślenie i praca zespołowa, to recepta na szybkie i efektywne działanie.

Podczas gry miejskiej, na uliczkach Starego Miasta, gracze odczytują wskazówki zawarte w tekstach, a następnie umiejscawiają je w miejskiej architekturze. Odpowiedzi kryją się wszędzie, na sklepieniach budynków, w oknach, na ścianach, pod nogami. 

Treść zagadek, to zabawa językiem polskim. Bazuje o skojarzenia, niedopowiedzenia, nawiązuje do rozmaitych tematów z historii, ale również z sytuacji życia codziennego. Co ważne, nie jest istotne, czy jesteś mieszkańcem Gdańska, czy nie. Fakt bycia Gdańszczaninem jedynie nieco ułatwia zabawę, ale zdecydowanie nie gwarantuje zwycięstwa.

Integracyjna gra miejska posiada stałą cene, zatem im większy zespół posiadacie tym bardziej atrakcyjna staje się cena od osoby.

Cena zawiera

  • wcześniejsze przygotowanie trasy i programu gry miejskiej
  • prowadzący grę 
  • podział na 4-6-osobowe zespoły
  • zagadki dla każdego zespołu
  • maximum 50 osób
  • koordynator eventu

Dodatki (opcjonalne)

fotograf-warszawa
390 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 20 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.


aresztowanie-zart
690 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch milicyjnych aktorów w cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka milicyjnym polonezem rodem z '07 zgłoś się'.  
 klub-warszawa
89 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.


paintball-w-krakowie
34 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)

klub-warszawa
139 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.


Nasi klienci