zobacz swój koszyk

Gdańsk Trójmiasto - INTEGRACYJNA GRA MIEJSKA

Integracyjna gra miejska w Gdańsku to często wybierana atrakcja team buildingowa dla firm. Gra odbywa się w obszarze od Motławy do Targu węglowego i pomiędzy ulicą Długą, Piwną, a Mariacką, czyli w samym centrum gdańskiej starówki.

Gra miejska to zabawa, w której uczestnicy integracji podejmują się złamania szyfrów jakimi są napisane teksty zagadek i w ramach wytyczonych przez prowadzących sektorów poszukują właściwych odpowiedzi.

Zespoły będą musiały otworzyć umysły i nabrać dystansu - szerszego spojrzenia na informacje zawarte w zagadkach. Logiczne myślenie i praca zespołowa, to recepta na szybkie i efektywne działanie.

Podczas gry miejskiej, na uliczkach Starego Miasta, gracze odczytują wskazówki zawarte w tekstach, a następnie umiejscawiają je w miejskiej architekturze. Odpowiedzi kryją się wszędzie, na sklepieniach budynków, w oknach, na ścianach, pod nogami. 

Treść zagadek, to zabawa językiem polskim. Bazuje o skojarzenia, niedopowiedzenia, nawiązuje do rozmaitych tematów z historii, ale również z sytuacji życia codziennego. Co ważne, nie jest istotne, czy jesteś mieszkańcem Gdańska, czy nie. Fakt bycia Gdańszczaninem jedynie nieco ułatwia zabawę, ale zdecydowanie nie gwarantuje zwycięstwa.

Integracyjna gra miejska posiada stałą cene 3590PLN, zatem im większy zespół posiadacie tym atrakcyjniejsza staje się cena od osoby.

Cena zawiera

  • wcześniejsze przygotowanie trasy i programu gry miejskiej
  • prowadzący grę 
  • podział na 4-6-osobowe zespoły
  • zagadki dla każdego zespołu
  • maximum 50 osób
  • koordynator eventu
   

Dodatki (opcjonalne)

fotograf-warszawa
390 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 20 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.


aresztowanie-zart
490 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch milicyjnych aktorów w cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka milicyjnym polonezem rodem z '07 zgłoś się'.  
 klub-warszawa
69 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Do tego wódka i softy: dla grup do 10 osób 1 x 0,7l + 2l softów, do 20 osób 2 x 0,7l i 2l softów etc.


paintball-w-krakowie
15 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Dla wszystkich uczestników imprezy. Nie trzeba podawać nazwisk i numerów dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia w regulaminie. Wyłączenia to m.in alkohol, quady, zorbing i skoki na spadochronie.

Nasi klienci