zobacz swój koszyk

Warszawa - PARTY NYSA

PARTY NYSA w Warszawie to świetny pomysł na początek imprezy integracyjnej dla niewielkiej grupy do 8 osób. Nasza klimatyczna party nyska jest do Waszej dyspozycji na godzinę - idealny czas na imprezowe przemieszczenie się z lokalu A do lokalu B w wielkim stylu. Na pokładzie wygodne kanapy, podświetlany barek, dobre nagłośnienie i elegancki kierowca.

Odbieramy Was z wybranego miejsca w Warszawie. Skończyć możecie również w dowolnym miejscu - biurze, klubie, kasynie..... (odbiór/koniec poza granicami Wawy również możliwy za symboliczną dopłatą). 

Nasza PARTY NYSA zabiera max. 8 osób. Jest Was więcej? Sprawdź Party Busa do 14 osób , duży Party Bus lub limuzynę hummer.

Imprezę w party nysie możecie przedłużyć do 3 h za jedyne + 299 PLN - ale musimy wiedzieć o tym odpowiednio wcześniej. Możecie mieć własną muzykę i alkohol. 

W tej atrakcji oprócz kierowcy - przewodnika nie przewidujemy udziału dodatkowego koordynatora imprezy.

Cena zawiera

  • 1 godzina jazdy party nysą
  • odbiór z wybranego miejsca w Warszawie
  • imprezowy kierowca  - przewodnik
  • możliwość przedłużenia kursu do 3h za jedyne + 299 PLN
  • max 8 osób
   

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
299 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky Johny Walker Black Label lub Jack Daniels LUB 0,7l wódki Chopin, 2l Coca-Cola, 2 l soku. lód, szklanki/klieliszki/kubeczki plus butelka wina musującego na początek.


imprezowa-nyska-warszawa
299 PLN/dodatek
DODATKOWE 2 H W PARTY NYSIE
Dodatkowe 2 h w Party Nysie


fotograf-warszawa
3990 PLN/dodatek
FILM Z IMPREZY
Pamiątka z imprezy integracyjnej - profesjonalny film. W cenie : 1 dzień zdjęciowy niezależnie od ilości atrakcji i osób , film HD do 3 minut, podkład muzyczny.

Nasi klienci