zobacz swój koszyk 0

Warszawa - NYSKA INTEGRACYJNA

Integracyjna Party Nyska w Warszawie to pomysł na stylowy wieczór firmowy dla Twoich pracowników. Odbierzemy Was z wyznaczonego miejsca na terenie Warszawy - z biura, konferencji, hotelu i zawieziemy do klubu, na kolację czy też na spotkanie na szczycie (dojazd poza granice Warszawy również możliwy za symboliczną dopłatą).

Klimatyczny wystrój, wygodne kanapy, 2 podświetlane bary z coolerami, LCD, mega imprezowe oświetlone wnętrze i 1400 WATT szalonej muzyki. Możecie podkręcić głośniki, odprężyć się, skorzystać z barku i ruszyć na ulice Warszawy.

Nasza INTEGRACYJNA PARTY NYSKA zabiera maks. 8 osób.

Do naszej Party Nyski możecie wnieść własny alkohol, ale jeśli chcecie przygotujemy dla Was "pakiet alkoholowy" - wystarczy, że dodacie go do całości zamówienia i o % już nie będzicie musieli się martwić.

Na koniec możemy Was zabrać do zaprzyjaźnionego klubu muzycznego lub nocnego. Wystarczy wybrać interesujący Was dodatek z listy poniżej.

Cena zawiera

  • 2 godziny jazdy Party Nyską
  • odbiór z wybranego miejsca na terenie Warszawy
  • możliwość wniesienia własnego alkoholu i muzyki (pendrive)
  • imprezowy kierowca - przewodnik

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa
99 PLN/os.
min. 10 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki do najlepszego klubu w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (50 pln/os.)


imprezowa-nyska-warszawa
250 PLN/dodatek
PARTY NYSKA - DODATKOWA GODZINA JAZDY

Przedłuż zabawę o kolejną godzinę jazdy i nie martw się czasem.


 paintball-w-krakowie
15 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Dla wszystkich uczestników imprezy. Nie trzeba podawać nazwisk i numerów dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia w regulaminie. Wyłączenia to m.in alkohol, quady, zorbing i skoki na spadochronie.

fotograf-warszawa
3990 PLN/dodatek
FILM Z IMPREZY
Pamiątka z imprezy integracyjnej - profesjonalny film. W cenie : 1 dzień zdjęciowy niezależnie od ilości atrakcji i osób , film HD do 3 minut, podkład muzyczny.

Nasi klienci