zobacz swój koszyk

Gdańsk Trójmiasto - PARTY MINIBUS

Party Van w Trójmieście (Gdańsk, Sopot, Gdynia) na niezapomnianą imprezę firmową i nie tylko! Ciekawa oferta zabawy dla kameralnego grona uczestników (do 8 osób). W przyjemnej atmosferze błyskawicznie minie godzina jazdy ulicami Trójmiasta. Mini Party Van jest wygodny i komfortowy. Posiada miękkie skórzane kanapy, podświetlane barki i LCD. Dyskrecji sprzyjają przyciemniane szyby, a dobry nastrój relaksu i rozluźnienia wzmacnia  dodatkowo imprezowy klimat muzyczny. Gdy do tego dodamy jeszcze profesjonalny taniec na rurze atrakcyjnej tancerki lub tancerza (opcja), to spodziewany efekt znakomitej zabawy - murowany. Możecie mieć własne napoje i alkohol. Obecność koordynatora eventu daje gwarancję sprawnej organizacji i kompleksowej opieki. 

Do ustalenia pozostaje jedynie dowolny wybór miejsca odbioru grupy na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Sopot, Gdynia)  i punktu docelowego. Jeśli któryś z powyższych znajduje się poza granicami Trójmiasta, doliczyć należy niewielką dopłatę zależną od lokalizacji. Istnieje możliwość transferu na/z gdańskiego lotniska Wałęsa w tej samej cenie. Trójmiejski Party Van to doskonały pomysł na świetną zabawę integrującą niewielką grupę osób, które mają okazję pobyć ze sobą w atmosferze swobodnej bliskości.

Cena zawiera

  • party minibus z kierowcą na godzinę
  • imprezowy koordynator na miejscu
  • możliwość wniesienia własnego alkoholu
  • max 8 os.
  • dodatkowa godzina za +490 PLN
   

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
299 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky Johny Walker Black Label lub Jack Daniels LUB 0,7l wódki Chopin, 2l Coca-Cola, 2 l soku. lód, szklanki/klieliszki/kubeczki plus butelka wina musującego na początek.


aresztowanie-zart
490 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch milicyjnych aktorów w cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka milicyjnym polonezem rodem z '07 zgłoś się'.  
 klub-warszawa
69 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Do tego wódka i softy: dla grup do 10 osób 1 x 0,7l + 2l softów, do 20 osób 2 x 0,7l i 2l softów etc.


390 PLN/dodatek
DODATKOWA GODZINA PARTY MINIBUS
Jedna godzina to za mało? Dodaj kolejną i nie martw się czasem.

paintball-w-krakowie
15 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Dla wszystkich uczestników imprezy. Nie trzeba podawać nazwisk i numerów dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia w regulaminie. Wyłączenia to m.in alkohol, quady, zorbing i skoki na spadochronie.


Nasi klienci