zobacz swój koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - PARTY MINIBUS

Party Van w Trójmieście (Gdańsk, Sopot, Gdynia) na niezapomnianą imprezę firmową i nie tylko! Ciekawa oferta zabawy dla kameralnego grona uczestników (do 8 osób). W przyjemnej atmosferze błyskawicznie minie godzina jazdy ulicami Trójmiasta. Mini Party Van jest wygodny i komfortowy. Posiada miękkie skórzane kanapy, podświetlane barki i LCD. Dyskrecji sprzyjają przyciemniane szyby, a dobry nastrój relaksu i rozluźnienia wzmacnia  dodatkowo imprezowy klimat muzyczny. Gdy do tego dodamy jeszcze profesjonalny taniec na rurze atrakcyjnej tancerki lub tancerza (opcja), to spodziewany efekt znakomitej zabawy - murowany. Możecie mieć własne napoje i alkohol. Obecność koordynatora eventu daje gwarancję sprawnej organizacji i kompleksowej opieki. 

Do ustalenia pozostaje jedynie dowolny wybór miejsca odbioru grupy na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Sopot, Gdynia)  i punktu docelowego. Jeśli któryś z powyższych znajduje się poza granicami Trójmiasta, doliczyć należy niewielką dopłatę zależną od lokalizacji. Istnieje możliwość transferu na/z gdańskiego lotniska Wałęsa w tej samej cenie. Trójmiejski Party Van to doskonały pomysł na świetną zabawę integrującą niewielką grupę osób, które mają okazję pobyć ze sobą w atmosferze swobodnej bliskości.

Cena zawiera

  • party minibus z kierowcą na godzinę
  • imprezowy koordynator na miejscu
  • możliwość wniesienia własnego alkoholu
  • max 8 os.
  • dodatkowa godzina za +490 PLN

Dodatki (opcjonalne)

aresztowanie-zart
890 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch milicyjnych aktorów w cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka milicyjnym polonezem rodem z '07 zgłoś się'.  
 


klub-warszawa
99 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.990 PLN/dodatek
DODATKOWA GODZINA PARTY MINIBUS
Jedna godzina to za mało? Dodaj kolejną i nie martw się czasem.

paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)

klub-warszawa
149 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.


rzucanie-siekierami-warszawa__1_
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services

Nasi klienci