zobacz swój koszyk 0

Warszawa - PRL-OWSKIE GRY

Gry teambuildingowe w Warszawie w klimacie PRL to idealna opcja na Waszą imprezę integracyjną.

Chociaż PRL już dawno minął, zadbamy o to byście poczuli absurdy minionej epoki na własnej skórze. Przygotowaliśmy dla Was 2 tematyczne PRL-owskie gry do wyboru – dla grup od 10 do nawet 100 osób. W wykonywanych zadaniach liczy się czas oraz zaangażowanie, a uczestnicy mają przydzielone własne role, dzięki czemu czują się odpowiedzialni za powierzoną misję. 
 
1. UROKI PRL-u
To impreza łącząca integracje z elementami rywalizacji. Wcielicie się w role naszych rodaków, którzy musieli borykać się z realiami życia w PRL-u. Będziecie 'kombinować' aby przetrwać. Targowanie się z cinkciarzami, kupowanie produktów na kartki, branie udziału w narodowych świętach to codzienność życia w PRL-u. Oczywiście nie zabraknie też PRL-owskich specjałów, towarów spod lady oraz aut tamtej epoki. W grze Uroki PRL-u podzielimy Was na 4-osobowe grupy, a każda przemieszczać się będzie swoim FIATEM 125p. Pamiętajcie, aby uważnie słuchać naszego KaO-wca. Dzięki temu będziecie mieli szanse wyrobić 200% normy i wyjechać na upragnione wakacje do Bułgarii. Każda z grup będzie musiała wykonać 4 zadania związane z życiem w PRL-u. Na koniec czeka Was rodzinne pakowanie auta - Fiata 126p na wakacje. Gdy już wykonacie wszystkie zadania poczęstujemy Was czymś na rozgrzewkę i zaczniemy prawdziwą PRL-owską biesiadę.

2. REALIA PRL-u.
Impreza w formule team building z elementami rywalizacji. Podzielimy Was na dwie duże grupy rywalizujące ze sobą i na podgrupy, które będą musiały współpracować aby wyrobić jak najwięcej % normy na rzecz teamu. Grupy wezmą udział w pochodzie pierwszomajowym, jednak najpierw trzeba będzie się do niego przygotować. Odpowiednio ucharakteryzowani: z goździkami i chorągiewkami w rękach, będziecie musieli zaprezentować swoją przemowę i plakaty propagandowe. Gdy po pochodzie dostaniecie wiadomość, że lodówka w domu pusta, będziecie musieli stanąć w kolejce. A w sklepie pustki... Czy uda Wam się coś kupić? Pamiętajcie, że sprzedawca zawsze ma coś pod ladą. Gdy już w pełni wcielicie się w trudy życia za „komuny” wyjdzie słońce i zaczniecie pakować się na wakacje. Wycieczka Fiatem 126p na Węgry nigdy nie była aż tak ekscytująca. Niestety „chłopcy radarowcy” czekają w krzakach i wlepiają mandaty. Jak ich przekonacie aby jechać dalej? 

Przy wyborze dowolnej gry gwarantujemy odbiór z dowolnego miejsca na terenie Warszawy i transport z powrotem pod wskazane miejsce. Transport odrestaurowanym autobusem typu 'Ogórek' (do 41 osób, mamy łącznie 3 samochody) lub Fiatami 125P (po 4 osoby w każdym samochodzie, mamy 13 samochodów). Za dojazd poza Warszawę obowiązuje dopłata – wycena indywidualna, w zależności od odległości. Na pokład możecie zabrać swój alkohol i napoje. Nad przebiegiem eventów czuwać będą doświadczeni KaOwcy - minimum 3, maksymalnie 10 - w zależności od ilości osób.

Cena zawiera

  • 2 rodzaje tematycznych gier do wyboru
  • szereg spersonalizowanych zadań teambuildingowych w klimacie PRL
  • transport Fiatami 125p lub odrestaurowanym autobusem typu 'Ogórek' (do wyboru)
  • opiekę KaOwców: od 3 do10 (w zależności od ilości osób)
  • zwiedzanie Warszawy śladami PRL-u
  • biesiada w klimatach PRL-u
  • PRL-owski poczęstunek - ogórek, lunety (shoty wódki: 3/osobę) i oranżada
  • odbiór /powrót z/do dowolnego miejsca w Warszawie

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris
790 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA SZEFA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip szefowi - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie samochodem.


zestaw-kanapek
590 PLN/dodatek
ZESTAW KANAPEK

Zestaw 100 sztuk kanapek trójkątów - na białym i ciemnym pieczywie oraz pumpernikiel – m.in. z szynką i anchois, schabem pieczonym z musem chrzanowym, rukolą i marynowanym łososiem, serem żółtym i kiwi itp., itd..paintball-w-krakowie
15 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Dla wszystkich uczestników imprezy. Nie trzeba podawać nazwisk i numerów dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia w regulaminie. Wyłączenia to m.in alkohol, quady, zorbing i skoki na spadochronie.

fotograf-warszawa
3990 PLN/dodatek
FILM Z IMPREZY
Pamiątka z imprezy integracyjnej - profesjonalny film. W cenie : 1 dzień zdjęciowy niezależnie od ilości atrakcji i osób , film HD do 3 minut, podkład muzyczny.

Nasi klienci