zobacz swój koszyk

Kraków - WALKI W OLEJKU

Tym razem impreza integracyjna w Krakowie w wersji bardzo pikantnej, a w roli głównej dwie seksowne i waleczne panny.

W specjalnie dla Was zarezerwowanej sali VIP, w jednym z modnych krakowskich lokali, odbędą się walki w olejku, o jakich nigdy nie zapomnicie. Dwie nasze najlepsze tancerki natrą się wzajemnie śliskim olejkiem, a następnie, w obszernym basenie, stoczą bój rodem z filmów tylko dla dorosłych. Walka trwa 3 rundy, z krótkimi przerwami na odpoczynek pomiędzy (całość ok. 30min). Na Wasze życzenie, do ostatniej rundy mogą wciągnąć szefa lub innego (nie)szczęśliwca - wystarczy, że wcześniej poinformujecie o tym nas bądź, ogarniającą wszystko podczas wieczoru, sympatyczną koordynatorkę. 

Do tego, na orzeźwienie i ostudzenie, 3 zimne piwka dla każdego (wymienne na shoty wódki jeśli wolicie), profesjonalna oprawa świetlno-muzyczna, DJ, komentator oraz świetnie zaopatrzony bar. Po walkach proponujemy wejściówki do klubu nocnego lub muzycznego - wystarczy, że zaznaczycie odpowiedni dodatek poniżej. 

Cena zawiera

  • VIP room w modnym klubie w centrum Krakowa
  • 3 x piwo/shot wódki dla każdego
  • 3-rundowy pojedynek topless zapaśniczek w olejku
  • specjalny basen do zapasów
  • obsługa DJ-ska oraz komentator walk
  • runda specjalna dla wybranej osoby - jeśli chcecie
  • asysta imprezowej koordynatorki
   

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa
69 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY - PAKIET

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście VIP - bez kolejki. Dodatkowo wódka i softy: dla grup do 10 osób 1 x 0,7l + 2l softów, do 20 osób 2 x 0,7l i 2l softów itd.


aresztowanie-zart
450 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Przykładowa realizacja: zatrzymanie osoby pod wymyślonym pretekstem, wylegitymowanie przez policjantów w cywilu, przeszukanie, znalezienie torebki z "białym proszkiem", zakucie w kajdanki, odprowadzenie. Na koniec shot w barze z policjantami na ochłonięcie!

 paintball-w-krakowie
15 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Dla wszystkich uczestników imprezy. Nie trzeba podawać nazwisk i numerów dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia w regulaminie. Wyłączenia to m.in alkohol, quady, zorbing i skoki na spadochronie.

wynajem-hummera-gdansk
99 PLN/os.
min. 8 os.
LIMUZYNA - TRANSFER
Transfer w 1 stronę do miejsca atrakcji elegancką limuzyną z szoferem. Im więcej osób, tym większa limuzyna. Opiekunka i wino musujące na pokładzie. Przejazd trwa godzinę lub krócej, jeśli się spieszycie. 

Nasi klienci