zobacz swój koszyk 0

Warszawa - WIELKA INTEGRACYJNA BANIA

Bańki mydlane w Warszawie - super opcja na urozmaicenie imprezy integracyjnej. Na początek Wasz zespół stworzy bańki mydlane przy użyciu kijka, sznurka, a także dłoni. Nauczycie się robić obręcz bańkową z dłoni kilku osób, grać w ping ponga bańkowego, wkładać dłonie w bańki, wdmuchiwać mniejsze bańki w większe oraz łapać bańki na dłonie. W drugiej części imprezy weźmiecie udział w warsztatach tworzenia baniek mydlanych. Otrzymacie różnorodne produkty (cola, cukier puder, płyn do naczyń, szare mydło itd.), z których skomponujecie własny płyn do robienia baniek.

Cenna jest stała, niezależnie od ilości osób. Zbierz zatem jak największą liczbę współpracowników i niech wszyscy skorzystają z tego nietypowego szkolenia. Atrakcję możemy zorganizować w sprawdzonych przez nas miejscach lub tam, gdzie zechcecie na terenie Warszawy. Poinformujcie nas o wyborze przy składaniu zamówienia.

Cena zawiera

  • nauka tworzenia baniek mydlanych przy użyciu sprzętu (kijek + sznurek) oraz dłoni, w tym obręcz bańkowa z dłoni kilku osób, robienie baniek dłońmi, zdmuchiwanie baniek z dłoni, ping pong bańkowy, wkładanie dłoni w bańki, wdmuchiwanie baniek mydlanych w duże bańki, łapanie baniek na dłonie, wydmuchiwanie baniek w powietrze
  • koordynator eventu na miejscu imprezy

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris
790 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA SZEFA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip szefowi - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie samochodem.


balony-warszawa
690 PLN/dodatek
ŻONGLERKA I SKRĘCANIE DMUCHANYCH BALONÓW

Zamówcie 60-minutową, nietypową żonglerkę, pokaz oraz warszaty skręcania rozmaitych kształtów z kolorowych balonów.transfer-party-bus
89 PLN/os.
min. 10 os.
TRANSFER PARTY BUSIKIEM

Szczypta pikanterii do 'dziennej' atrakcji - transport Mini Party Busem w obie strony. Max 14 osób (do 5 h). Koordynatorka od początku na pokładzie - w cenie.


catering-weganski
199 PLN/dodatek
WEGAŃSKIE TARTY

Dwie eko-tarty z dowozem pod wskazane miejsce. 6 lub 8 kawałków w jednej. Do wyboru takie smaki jak: Raffaelo - bananowo-kokosowe, Kajmak, daktylowo-morelowo-bananowe, szarlotka, Brownie - karobowa, Znikers. Wszystkie wegańskie, bez cukru, bez glutenu, witariańskie.


paintball-w-krakowie
34 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)


fotograf-warszawa
3990 PLN/dodatek
FILM Z IMPREZY
Pamiątka z imprezy integracyjnej - profesjonalny film. W cenie : 1 dzień zdjęciowy niezależnie od ilości atrakcji i osób , film HD do 3 minut, podkład muzyczny.

Nasi klienci