zobacz swój koszyk 0

Warszawa - AUTOBUS OGÓREK

Oto warszawski Autobus Ogórek na Wasz wieczór firmowy – symbol minionej epoki, dawny, poczciwy Jelcz 043 zwany potocznie 'Ogórkiem' będzie wyłącznie do Waszej dyspozycji na 2 lub 3 godziny (do wyboru). Wynajmijcie legendę PRL-owskiej komunikacji jako część Waszego planu na imprezę integracyjną.

Autobus Ogórek jest odpicowany i świeżo odresturowany, a na swoim pokładzie pomieści nawet do 41 osób, więc to idealna propozycja dla liczniejszych grup. Jeśli jest Was więcej, nie ma problemu - możemy podstawić więcej Ogórków. Ogrzewanie postojowe zapewnia komfort jazdy niezależnie od warunków pogodowych. Na pokład możecie wnieść własny alkohol i dowolny poczęstunek – w klimacie pasuje wódeczka i ogórki, ale widywaliśmy i szampana z kawiorem. W takim wypadku musicie zaopatrzyć się w plastikowe kubeczki/kieliszki (ogórek jak to ogórek, trochę się trzęsie, więc nie radzimy brać szklanej zastawy tudzież chińskiej porcelany).

Gorąco polecamy wykorzystanie Warszawskiego Ogórka w opcji Impreza Firmowa w klimacie PRL lub Zwiedzanie Warszawy Ogórkiem w niewiele wyższej cenie.

Cena zawiera

  • 2 lub 4-godzinna (do wyboru) przejażdżka kultowym, odrestaurowanym autobusem Jelcz 043 typu 'Ogórek'
  • 41 miejsc siedzących
  • obsługa Ogórka - 2 osoby
  • koordynatorka eventu
  • odbiór i zakończenie w dowolnym miejscu na terenie centrum Warszawy
  • możliwość wniesienia własnego alkoholu

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris
990 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA SZEFA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip szefowi - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie samochodem.


klub-warszawa
149 PLN/os.
min. 10 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki do najlepszego klubu w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (100 pln/os.)kanapki-koktajlowe
690 PLN/dodatek
ZESTAW KANAPEK

Zestaw 100 sztuk kanapek trójkątów - na białym i ciemnym pieczywie oraz pumpernikiel – m.in. z szynką i anchois, schabem pieczonym z musem chrzanowym, rukolą i marynowanym łososiem, serem żółtym i kiwi itp., itd..


paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)

fotograf-warszawa
3990 PLN/dodatek
FILM Z IMPREZY
Pamiątka z imprezy integracyjnej - profesjonalny film. W cenie : 1 dzień zdjęciowy niezależnie od ilości atrakcji i osób , film HD do 3 minut, podkład muzyczny.


rzucanie-siekierami-warszawa__1_
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services

Nasi klienci