zobacz swój koszyk

Kraków - BODY SUSHI

Body sushi w Krakowie na Waszą imprezę integracyjną to świetna opcja na urozmaicenie jakże pysznych lecz klasycznych i być może już odrobinę nudnawych kolacji firmowych. Skosztujcie przysmaków kuchni japońskiej prosto z ciała pięknej modelki lub przystojnego modela i przekonajcie się, że tak zaserwowane sushi smakuje o niebo lepiej.

Wyłącznie dla Waszego zespołu zarezerwujemy salę VIP w modnej suszarni lub zaprzyjaźnionym lokalu w Krakowie, gdzie będziecie mieli niepowtarzalną okazję nacieszyć zarówno oczy jak i podniebienia. Sami zdecydujcie czy główny zestaw 30 różnych kawałków sushi ma zostać ułożony na atrakcyjnej sushi girl czy też na muskularnym sushi boy`u (możecie też zamówić duet wówczas koszt imprezy wzrasta o 890 PLN). Dodatkowo każdy z Was otrzyma oddzielny zestaw 10 różnych kawałków sushi oraz szklaneczkę sake.

Nasze modelki/modele są do Waszej dyspozycji przez godzinę. Wybór lokalu będzie uzależniony od ich dostępności w danym terminie.

Po posiłku polecamy potupać nóżką w topowym krakowskim klubie muzycznym lub pozostać w klimacie i odwiedzić jeden z ekskluzywnych klubów nocnych w centrum. Wystarczy, że wybierzecie odpowiedni dodatek z listy poniżej.

Cena zawiera

  • rezerwacja prywatnej sali w Krakowie
  • piękna Sushi Girl lub przystojny Sushi Boy + zestaw ok. 30 różnych kawałków sushi
  • oddzielny zestaw 10 kawałków sushi + sake dla każdego
  • sympatyczna koordynatorka eventu
   

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa
69 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY - PAKIET

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście VIP - bez kolejki. Dodatkowo wódka i softy: dla grup do 10 osób 1 x 0,7l + 2l softów, do 20 osób 2 x 0,7l i 2l softów itd.


aresztowanie-zart
450 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Przykładowa realizacja: zatrzymanie osoby pod wymyślonym pretekstem, wylegitymowanie przez policjantów w cywilu, przeszukanie, znalezienie torebki z "białym proszkiem", zakucie w kajdanki, odprowadzenie. Na koniec shot w barze z policjantami na ochłonięcie!

 paintball-w-krakowie
15 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Dla wszystkich uczestników imprezy. Nie trzeba podawać nazwisk i numerów dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia w regulaminie. Wyłączenia to m.in alkohol, quady, zorbing i skoki na spadochronie.

wynajem-hummera-gdansk
99 PLN/os.
min. 8 os.
LIMUZYNA - TRANSFER
Transfer w 1 stronę do miejsca atrakcji elegancką limuzyną z szoferem. Im więcej osób, tym większa limuzyna. Opiekunka i wino musujące na pokładzie. Przejazd trwa godzinę lub krócej, jeśli się spieszycie. 

Nasi klienci