zobacz swój koszyk 0

Warszawa - CROSS KARTY

Cross karty w Warszawie - bardziej hardcorowa wersja gokartów na bardziej hardcorową imprezę firmową. To nie tylko ostra jazda, nie tylko tumany kurzu podczas pędzenia na torze, to przede wszystkim adrenalina, sportowa rywalizacja i oczywiście dobra zabawa.

Oddamy do Waszej dyspozycji tor offroadowy oraz 2 x buggy (czyli cross karty) o pojemności 150 cm3. Każdy zmierzy się z prędkością podczas dwóch rund trwających po 8 minut. Wydaje się krótko? Zwykle po 8 minutach nasze grupy mają już dość wrażeń, ale my zapewniamy podwójną dawkę. Profesjonalnie przygotowany teren znajduje się na świeżym powietrzu, ale żadna pogoda nie jest straszna naszym maszynom. Nad bezpieczeństwem czuwać będą nasi instruktorzy, gotowi pomóc w razie potrzeby. UWAGA: atrakcja z wysokim poziomem adrenaliny. Mogą zdarzyć się wywrotki i dachowania.

Odbierzemy Was komfortowo wyposażonym minibusem z dowolnego miejsca na terenie Warszawy, np. siedziby firmy, konferencji, szkolenia, a po cross kartach odwieziemy. Transport w granicach Warszawy w cenie, przy dojeździe poza jej granice obowiązuje niewielka dopłata. Możecie również wybrać dodatek 'transport własny', wówczas cena zmaleje o 20 zł od osoby. 

Na miejscu z pewnością najdzie Was ochota na coś do jedzenia. Warto więc wyprzedzić fakty i domówić np.grill lub wegański catering. Wszystkie dostępne dodatki znajdują się poniżej.

Cena zawiera

  • transport wygodnym minibusem na terenie Warszawy
  • 2 x 8 min jazdy dla każdego
  • wynajem toru
  • szkolenie z jazdy przeprowadzone przez instruktorów
  • 2 x buggy do Waszej dyspozycji - o poj. 150 cm3 każdy
  • opieka instruktorów z wieloletnim doświadczeniem
  • kominiarki
  • koordynator eventu

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris
790 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA SZEFA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip szefowi - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie samochodem.


catering
99 PLN/os.
min. 10 os.
CATERING

Na mały i duży głód proponujemy najlepszy catering w mieście. Do wyboru: fingerfood, polskie tradycyjne menu w nowej odsłonie i menu na biesiadę grillową. Zapytaj o szczegóły.
 impreza-przy-grillu-warszawa
79 PLN/os.
min. 8 os.
GRILL

Przykładowy zestaw:  2 smaczne kiełbaski – biała i zwykła, karkówka, kaszanka, udko z kurczaka, ziemniak pieczony, 2 sałatki, pieczywo, ketchup, musztarda, woda, napoje.


transfer-party-bus
89 PLN/os.
min. 10 os.
TRANSFER PARTY BUSIKIEM

Szczypta pikanterii do 'dziennej' atrakcji - transport Mini Party Busem w obie strony. Max 14 osób (do 5 h). Koordynatorka od początku na pokładzie - w cenie.


catering-weganski
199 PLN/dodatek
WEGAŃSKIE TARTY

Dwie eko-tarty z dowozem pod wskazane miejsce. 6 lub 8 kawałków w jednej. Do wyboru takie smaki jak: Raffaelo - bananowo-kokosowe, Kajmak, daktylowo-morelowo-bananowe, szarlotka, Brownie - karobowa, Znikers. Wszystkie wegańskie, bez cukru, bez glutenu, witariańskie.paintball-w-krakowie
34 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)

fotograf-warszawa
3990 PLN/dodatek
FILM Z IMPREZY
Pamiątka z imprezy integracyjnej - profesjonalny film. W cenie : 1 dzień zdjęciowy niezależnie od ilości atrakcji i osób , film HD do 3 minut, podkład muzyczny.

Nasi klienci