zobacz swój koszyk

Kraków - KLUB NOCNY - PAKIET VIP

Klub nocny w Krakowie to idealna opcja na prawdziwie męski wieczór firmowy.

Specjalnie dla Waszego zespołu zarezerwujemy stolik w jednym z najlepszych klubów gogo w centrum Krakowa. Na miejscu otrzymacie 2 x 0,7l wódki + 2l softów* oraz 3 wyjątkowe tańce erotyczne. Każdy taniec może być wykonany dla całej grupy, bądź jednego szczęśliwego wybrańca. Ponadto każdy z Was otrzyma kartę VIP, dzięki której będziecie mogli wielokrotnie zjawić się w klubie tego wieczoru bez dodatkowych opłat. Jeśli więc zgłodniejecie możecie spokojnie skoczyć coś przekąsić i wrócić do lokalu.

Kluby nocne, z którymi współpracujemy to niejednokrotnie przez nas sprawdzone, bezpieczne lokale. Do tego, standardowo, pod swoje skrzydła weźmie Was nasza wszechogarniająca, sympatyczna koordynatorka, która zatroszczy się o wszystko podczas gdy Wy będziecie bezstresowo korzystać z uroków nocy.

*grupy powyżej 15 osób otrzymają 3 x 0,7l wódki oraz 3l softów.

Cena zawiera

  • wejściówki i rezerwacja stolika w jednym z klubów nocnych w centrum Krakowa
  • 2 x 0,7l wódki + 2l softów
  • 3 x taniec erotyczny
  • karty VIP umożliwiające wielokrotne wejście do lokalu tego samego wieczoru
  • asysta imprezowej koordynatorki
   

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa
69 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY - PAKIET

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście VIP - bez kolejki. Dodatkowo wódka i softy: dla grup do 10 osób 1 x 0,7l + 2l softów, do 20 osób 2 x 0,7l i 2l softów itd.


aresztowanie-zart
450 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Przykładowa realizacja: zatrzymanie osoby pod wymyślonym pretekstem, wylegitymowanie przez policjantów w cywilu, przeszukanie, znalezienie torebki z "białym proszkiem", zakucie w kajdanki, odprowadzenie. Na koniec shot w barze z policjantami na ochłonięcie!

 paintball-w-krakowie
15 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Dla wszystkich uczestników imprezy. Nie trzeba podawać nazwisk i numerów dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia w regulaminie. Wyłączenia to m.in alkohol, quady, zorbing i skoki na spadochronie.

wynajem-hummera-gdansk
99 PLN/os.
min. 8 os.
LIMUZYNA - TRANSFER
Transfer w 1 stronę do miejsca atrakcji elegancką limuzyną z szoferem. Im więcej osób, tym większa limuzyna. Opiekunka i wino musujące na pokładzie. Przejazd trwa godzinę lub krócej, jeśli się spieszycie. 

Nasi klienci