zobacz swój koszyk 0

Kraków - IMPREZOWY TRAMWAJ + KLUB

Wyjątkowy Imprezowy Tramwaj w Krakowie na Wasz wieczór firmowy - to będzie niezwykła i niezapomniana impreza integracyjna.

Nasz tramwaj to nic innego jak szalony dancefloor na szynach. Oldschool na zewnątrz i same rarytasy wewnątrz: przyciemniane szyby, głośny system stereo, plazmy, wygodne, eleganckie kanapy i rurka do tańca dla Waszej paczki lub zaproszonych tancerek i tancerzy (wystarczy zaznaczyć wybraną opcję poniżej).

Startujemy z ustalonego wcześniej przystanku tramwajowego. Bardzo ważne jest abyście dotarli tam na czas, gdyż nie możemy na nim stać w nieskończoność, blokując kolejne pojazdy. Na pokładzie tramwaju znajdziecie przyzwoicie zaopatrzony bar z uśmiechniętym barmanem, który poleje, co zechcecie (rozsądne ceny alkoholi). Możecie również zaopatrzyć się we własny zestaw napojów wyskokowych, w takim przypadku niezbędne jest uiszczenie opłaty 'korkowej' w wysokości 300 PLN. Możecie mieć także swoją muzykę, wystarczy, że nagracie ją na pendrive i przekażecie naszej imprezowej koordynatorce, która na miejscu zajmie się wszystkim tak, abyście Wy już nie musieli niczym zawracać sobie głowy. Nasz Party Tramwaj zabiera na pokład nawet do 60 imprezowiczów, lecz Wy zapłacicie max. za 15 uczestników - reszta jedzie gratis!

Uwaga: palenie na pokładzie surowo wzbronione. Przerwa na papierosa na jednym z przystanków. 

Po przejażdżce dorzucamy wejściówki do jednego z topowych krakowskich klubów muzycznych w centrum miasta, rezerwację stolika oraz po welcome shocie dla każdego z Waszego teamu. W klubie możecie zostać do woli.

*Kaucja zwrotna 300 PLN przekazywana przed kursem i zwracana w gotówce od razu po przejażdżce. Czysta formalność, na wypadek, gdyby trafił się wśród Was jakiś szaleniec.

Cena zawiera

  • wynajem luksusowego Party Tramwaju na godzinę
  • objazd centrum Krakowa
  • prywatny bar z sympatyczną obsługą
  • wejściówki do klubu muzycznego w centrum Krakowa
  • rezerwacja stolika oraz po shocie dla każdego w klubie
  • asysta imprezowej koordynatorki

Dodatki (opcjonalne)

porwanie-krakow
490 PLN/dodatek
PORWANIE

Przykładowa realizacja: siedzicie przy drinku w barze, nagle wpadają nasi porywacze, zakładają szefowi worek na głowę i wyprowadzają. Przez kolejne ok. 15 minut wozimy szefa po mieście, a Wy w tym czasie spacerkiem przemieszczacie się z koordynatorką do kolejnego miejsca. Tam porywacze przyprowadzają szefa. Na koniec shot w barze z porywaczami na ochłonięcie!

 


party-tramwaj-krakow
690 PLN/dodatek
TRAMWAJ - DODATKOWA GODZINA

Godzina jazdy to dla Was za mało? Dodajcie kolejną i nie martwcie się czasem.paintball-w-krakowie
34 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)

Nasi klienci