zobacz swój koszyk

Warszawa - KLUB NOCNY - OPEN BAR

Open bar w klubie nocnym w Warszawie to propozycja na imprezę integracyjną wyłacznie dla tych o mocnej głowie. Bez limitów i w otoczeniu piękncyh kobiet. Zabieramy Was do jednego z najbardziej ekskluzywnych, bezpiecznych i wielokrotnie przez nas sprawdzonych klubów gogo w ścisłym centrum Warszawy.

W ramach atrakcji gwarantujemy wejściówki VIP, wygodną lożę oraz open bar na wódkę (Wyborowa lub podobna), whisky (Ballantine's lub podobna), piwo, wino, tequilę i softy przez całą noc! W klubie oczywiście możecie zostać do woli. Do lokalu wprowadzi Was nasza imprezowa koordynatorka, która tylko upewni się, czy wszystko jest w porządku i zostawi, abyście bez skrępowania mogli korzystać z uroków wieczoru. Gdybyście zgłodnieli, klub ten posiada pierwszą w Polsce nocną restaurację serwującą m.in.: steki Kobe, świeże homary i ostrygi. Jest to miejsce, ktore zdecydowanie należy do tych bardziej exclusive, pamiętajcie więc o odpowiednim stroju - unikajcie T-shirtow i tenisówek. Obowiązuje umiarkowana selekcja.

Cena zawiera

  • wejściówki VIP do klubu nocnego w centrum Warszawy
  • rezerwacja loży
  • open bar na wódkę, piwo, whisky, wino, tequile oraz softy przez całą noc
  • asysta imprezowej koordynatorki    

   

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris
790 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA SZEFA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip szefowi - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie samochodem.


klub-warszawa
79 PLN/os.
min. 10 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki do najlepszego klubu w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (40 pln/os.)aresztowanie-szefa-warszawa
490 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch milicyjnych aktorów po cywilnemu, pod dowolnym pretekstem aresztują wybraną osobę z Waszej firmy - skują kajdankami i na koniec, na rozładowanie emocji wypiją wspólnie shota.
 


paintball-w-krakowie
15 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Dla wszystkich uczestników imprezy. Nie trzeba podawać nazwisk i numerów dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia w regulaminie. Wyłączenia to m.in alkohol, quady, zorbing i skoki na spadochronie.

fotograf-warszawa
3990 PLN/dodatek
FILM Z IMPREZY
Pamiątka z imprezy integracyjnej - profesjonalny film. W cenie : 1 dzień zdjęciowy niezależnie od ilości atrakcji i osób , film HD do 3 minut, podkład muzyczny.


wynajem-hummera-gdansk
99 PLN/os.
min. 8 os.
LIMUZYNA - TRANSFER
Transfer w 1 stronę do miejsca atrakcji elegancką limuzyną z szoferem. Im więcej osób, tym większa limuzyna. Opiekunka i wino musujące na pokładzie. Przejazd trwa godzinę lub krócej, jeśli się spieszycie. 

Nasi klienci