zobacz swój koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - PAINTBALL + QUADY + OGNISKO

Wybierz quady i paintball w Trójmieście na Waszą imprezę firmową.

Ze wskazanego przez Was miejsca na terenie Gdańska, Gdyni lub Sopotu zgarniemy Waszą ekipę wygodnym minibusem i zawieziemy na pole walki. Tam czekać na Was będą przeszkody w postaci beczek, ścianek, wraków samochodów oraz bunkier z czasów II wojny światowej. Sami wybieracie na jaką misję chcecie ruszyć - do wyboru wiele scenariuszy gier. Na początek dla każdego 500 kulek (dodatkowe kulki możecie kupić na miejscu). 

Następnie przejażdżka na maszynach firmy Yamaha z napędem 4x4 (30 minut jazdy/os). Teren przygotowany do jazdy jest pozostałością po torze motocrossowym - zjazdy, podjazdy i przeszkody na trasie pozwolą się wyszaleć nawet najbardziej wymagającym kierowcom.

W międzyczasie sympatyczna obsługa przygotuje dla Was ognisko/grilla, przy którym Wasza załoga będzie mogła odpocząć i podzielić się wrażeniami (dla każdego zestaw: kiełbaska + karkówka z dodatkami + 2 piwka). Pakiet grillowy możemy rozszerzyć według Waszych preferencji, tylko dajcie nam znać wcześniej.

Na koniec odwieziemy Waszą grupę w wyznaczone miejsce na terenie Trójmiasta.

Cena zawiera

  • transport na terenie całego Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot)
  • pełne wyposażenie do gry w paintball: markery, maski, mundury, butle HP oraz po 500 kulek/os
  • możliwość wyboru scenariuszy gry
  • 30-minutowa jazda quadem
  • profesjonalni instruktorzy
  • cały niezbędny sprzęt
  • ognisko/grill: kiełbaska + karkówka, ogórek, pieczywo, ketchup, musztarda, 2 x piwko dla każdego
  • sympatyczna koordynatorka eventu

Dodatki (opcjonalne)

aresztowanie-zart
890 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch milicyjnych aktorów w cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka milicyjnym polonezem rodem z '07 zgłoś się'.  
 


klub-warszawa
99 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.paintball-w-krakowie
49 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)

klub-warszawa
149 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.

Nasi klienci