zobacz swój koszyk 0

Wrocław - PARK LINOWY + GRILL

Wybierzcie Park Linowy we Wrocławiu na Waszą imprezę firmową - dobra zabawa gwarantowana.

Zanim pokonacie przeszkody, czeka Was krótkie szkolenie z chodzenia po linie przeprowadzone przez doświadczonego instruktora. Trasa, którą będziecie mieli do pokonania składa się z 18 przeszkód takich jak liany, mosty birmańskie, złośliwe belki, kładki, tyrolki itp. Czas przejścia to ok. 40 min. Gdy już pokonacie wszystkie przeszkody, przy pysznym zestawie grillowym (kiełbaska, karkówka, ziemniaki pieczone, surówka, ketchup, musztarda, pieczywo, 2 x piwo 0,5 l/os.) będziecie mogli zrelaksować się i podzielić wrażeniami z trasy.

Zapewniamy transport wygodnym minibusem w obydwie strony. Odbierzemy Was z dowolnego miejsca na terenie Wrocławia i odstawimy pod wskazany adres (dojazd poza miasto wiąże się z niewielką dopłatą). Jeśli wygodniej Wam dojechać we własnym zakresie, zaznacz dodatek 'transport własny', a cena zmaleje o 20 zł/os. Wówczas sami musicie dopilnować, by wszyscy byli na czas.

Cena zawiera

  • transport wygodnym minubusem na terenie Wrocławia
  • 18 przeszkód do pokonia
  • profesjonalny sprzęt - uprząż z liną asekuracyjną, lonże i kask
  • szkolenie przeprowadzone przez doświadczonych instruktorów
  • zestaw grillowy dla każdej osoby - kiełbaska grillowana, karkówka z grilla, ziemniaki pieczone, surówka, ketchup, musztarda, pieczywo, 2 x piwo 0,5 l/os.
  • koordynator eventu

Dodatki (opcjonalne)

paintball-w-krakowie
34 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)

Nasi klienci