zobacz swój koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - INTEGRACYJNA PARTY NYSKA

Integracyjna Party Nysa w Trójmieście to świetny pomysł na stylowy wieczór firmowy dla mniejszych grup. Zgarniemy Waszą drużynę skąd tylko zechcecie na terenie Trójmiasta - z biura, szkolenia, kolacji itp. i zawieziemy pod wskazany adres w Gdańsku, Gdyni lub Sopocie.

Klimatyczny nastrój zapewnią skórzane kanapy, potężne nagłośnienie i imprezowe oświetlenie, a chromowane felgi przyciągną wzrok nawet najbardziej obojętnych przechodniów. W trakcie przejażdżki możecie otworzyć jedyny w swoim rodzaju panoramiczny szyberdach. Nasza szalona party nyska zabiera na swój pokład maks. 7 osób i jest do Waszej dyspozycji przez dwie godziny.

Do nyski możecie wnieść własny alkohol i przygotować swoją muzykę na pendrajwie. Jeśli nie chce Wam się iść do sklepu wystarczy, że zamówicie pakiet alkoholowy, a %% zajmiemy się za Was. 

Brak pomysłów co dalej? Proponujemy wejściówki do klubu muzycznego lub nocnego. Pełną listę dodatków znajdziecie poniżej.

Cena zawiera

  • 2 godziny jazdy Party Nyską
  • odbiór z wybranego miejsca na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot)
  • możliwość wniesienia własnego alkoholu
  • imprezowy kierowca - przewodnik

Dodatki (opcjonalne)

aresztowanie-zart
690 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch milicyjnych aktorów w cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka milicyjnym polonezem rodem z '07 zgłoś się'.  
 


imprezowa-nyska-warszawa
290 PLN/dodatek
PARTY NYSKA - DODATKOWA GODZINA

Dwie godziny jazdy nyską to dla Was za mało? Zamówcie kolejną i nie martwcie się czasem.klub-warszawa
89 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.


paintball-w-krakowie
15 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Dla wszystkich uczestników imprezy. Nie trzeba podawać nazwisk i numerów dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia w regulaminie. Wyłączenia to m.in alkohol, quady, zorbing i skoki na spadochronie.

klub-warszawa
139 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.


Nasi klienci