zobacz swój koszyk 0

Warszawa - BAŃKOWE POKAZY

Pokaz baniek mydlanych w Warszawie na Waszą imprezę firmową. Wróćcie wspomnieniami do czasów dzieciństwa i wspólnie obserwujcie jak łamiemy wszelkie prawa fizyki tworząc olbrzymie bańki o wielkości nawet do 10 m. Pokażemy Wam jak się tworzy małe i ogromniaste bańki mydlane, tunele z baniek nawet do 6 metrów, obręcze robione wokół siebie, wydmuchamy z tafli małe bańki, wdmuchamy małe bańki w bańki duże itp. A na koniec zamkniemy Was w bańkach – dosłownie!

Atrakcję możemy zorganizować w sprawdzonych przez nas miejscach albo wskazanych przez Was na terenie Warszawy - jeśli macie jakieś preferencje poinformujcie nas o tym podczas składania zamówienia.

*W przypadku dojazdu poza teren Warszawy obowiązuje dopłata.

Cena zawiera

  • pokazy baniek mydlanych, w tym: bańki małe, bańki duże - średnica 20-120 cm, tunele - do 6 metrów, wdmuchiwanie baniek w bańki duże, tunele-obręcze robione wokół siebie, zmniejszanie baniek i wydmuchiwanie z tafli małych baniek
  • zamykanie w bańce mydlanej 1-2 osób jednocześnie
  • koordynator eventu na miejscu imprezy

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris
790 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA SZEFA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip szefowi - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie samochodem.


balony-warszawa
690 PLN/dodatek
ŻONGLERKA I SKRĘCANIE DMUCHANYCH BALONÓW

Zamówcie 60-minutową, nietypową żonglerkę, pokaz oraz warszaty skręcania rozmaitych kształtów z kolorowych balonów.transfer-party-bus
89 PLN/os.
min. 10 os.
TRANSFER PARTY BUSIKIEM

Szczypta pikanterii do 'dziennej' atrakcji - transport Mini Party Busem w obie strony. Max 14 osób (do 5 h). Koordynatorka od początku na pokładzie - w cenie.


catering-weganski
199 PLN/dodatek
WEGAŃSKIE TARTY

Dwie eko-tarty z dowozem pod wskazane miejsce. 6 lub 8 kawałków w jednej. Do wyboru takie smaki jak: Raffaelo - bananowo-kokosowe, Kajmak, daktylowo-morelowo-bananowe, szarlotka, Brownie - karobowa, Znikers. Wszystkie wegańskie, bez cukru, bez glutenu, witariańskie.


paintball-w-krakowie
34 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)


fotograf-warszawa
3990 PLN/dodatek
FILM Z IMPREZY
Pamiątka z imprezy integracyjnej - profesjonalny film. W cenie : 1 dzień zdjęciowy niezależnie od ilości atrakcji i osób , film HD do 3 minut, podkład muzyczny.

Nasi klienci