zobacz swój koszyk 0

Wrocław - EKSTREMALNY RAJD SUBARU

Ekstremalny rajd Subaru we Wrocławiu to oryginalny pomysł na imprezę integracyjną. 

Do Waszej dyspozycji oddajemy Subaru Imprezę - model STI Type RA - 300 koni mechanicznych, który do 100km/h rozpędza się w 4,5 sekundy. Na początek krótkie szkolenie przeprowadzone przez profesjonalnego instruktora - kierowcę rajdowego i omówienie zasad bezpieczeństwa. Następnie będziecie mogli spróbować swoich sił za kierownicą prawdziwego samochodu rajdowego - dla każdego 5 okążeń (długość okrążenia to ok. 1km). Jeśli chcecie otrzymać film z własnej przejażdżki zabierzcie ze sobą swoją kartę SD (min. 2 GB).

Żadna pogoda nie jest w stanie zepsuć zabawy, nasza maszyna ma napęd na 4 koła, więc można jeździć w każdych, nawet najbardziej ekstremalnych, warunkach. W cenie atrakcji transport w obie strony na terenie Wrocławia (dojazd poza miasto = niewielka dopłata) oraz opieka naszej sympatycznej koordynatorki. 

* Warunkiem uczestnictwa jest ważne prawo jazdy kategorii B.

Cena zawiera

  • transport w obie strony na terenie Wrocławia
  • rezerwacja toru
  • do Waszej dyspozycji rajdowy Subaru Impreza STI Type RA - 300 KM
  • 5 okrążeń toru dla każdego
  • koordynatorka eventu

Dodatki (opcjonalne)

paintball-w-krakowie
34 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)

Nasi klienci