zobacz swój koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - RAJDÓWKI

Samochody rajdowe w Trójmieście zagwarantują Wam o wiele silniejsze emocje podczas imprezy firmowej, niż którakolwiek z dotychczasowych atrakcji czterokołowych.

Na początek krótkie szkolenie, a następnie pod czujnym okiem intruktora - kierowcy rajdowego każdy z Was będzie miał niepowtarzalną okazję poprowadzić samochód rajdowy. Jeździmy maszynami rwd lub fwd po super szybkim torze szutrowym, na którym czeka Was sporo zakrętów i hamowań. Wymagana czujność i dobry refleks. Każdy uczestnik zrobi 9 okrążeń w tym 1 pokazowe wykonane przez instruktora i 2 ekstremalne rajdowe przejazdy wykonane przez kierowcę rajdowego.

W cenie atrakcji transport w obie strony na terenie Gdańska, Gdyni lub Sopotu oraz asysta sympatycznej koordynatorki.

Cena zawiera

  • transport w obie strony na terenie całego Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot)
  • instruktaż z jazdy samochodem rajdowym
  • przejazd 9 okrążeń rajdówką, w tym 1 instruktażowe i 2 ekstremalne z kierowcą rajdowym
  • koordynatorka eventu

Dodatki (opcjonalne)

aresztowanie-zart
890 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch milicyjnych aktorów w cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka milicyjnym polonezem rodem z '07 zgłoś się'.  
 


klub-warszawa
99 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)

klub-warszawa
149 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.

rzucanie-siekierami-warszawa__5_
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services


Nasi klienci