zobacz swój koszyk

Warszawa - REJS PIKANTNY + DODATKI

Wynajmij łódź na imprezę firmową w Warszawie! Wieczór na wodzie na klasycznej pięknej łodzi z VIP roomem. Cały statek na wyłączność - tylko do Waszej dyspozycji. Pomieści się nawet 80 osób  W cenie profesjonalny występ tancerki lub tancerza  i kilka miłych dodatków alkoholowych. W pełni profesjonalny, perfekcyjnie przygotowany striptiz trwa około 15 minut - 3 piosenki.  Możecie zrezygnować z pokazu tanecznego. Wówczas cena całkowita spadnie o 300 PLN

Cena zawiera również przygotowanie jednostki pod Wasze wytyczne (np. ustawienie stołów lub montaż dodatkowych dekoracji, jeśli jest konieczny), pełne ubezpieczenie pasażerów, a także komentarz przewodnicki podczas całego rejsu (polski, angielski, rosyjski) jeśli sobie życzycie. Dla fanów prezentacji w power poincie dostępne jest centralne nagłośnienie i mikrofon bezprzewodowy.

Spotykacie się w warszawskiej przystani nad Wisłą. Dojeżdżacie sami lub jednym z naszych imprezowych pojazdów (możesz dodać atrakcję transferową). Rejs trwa godzinę, dodatkowy czas możesz dokupic poniżej. Nie możecie mieć własnego alkoholu, ale możecie skorzystać z przyzwoicie zaopatrzonego baru na pokładzie. Przykładowe ceny 2015r: piwo 7 pln, cytrynówka 0,5l - 60 pln, kawa 5 pln, woda 0,5l- 4 pln. Startowy pakiet alkoholowy jest w cenie.
 
 • dodatkowe 30 minut + 690 PLN
 • Transfer minibusem + 39 PLN/os
 • Transfer limuzyną + 69 PLN/os

Cena zawiera

 • 1 godzina rejsu klasycznym, pięknym statkiem po Wiśle
 • 1 butelka 'szampana'
 • 2 butelki cytrynówki własnej domowej produkcji
 • Tancerka erotyczna lub tancerz w zależności od grupy. Show około 15-20 minut
 • imprezowa opiekunka grupy.
 • pełne ubezpieczenie 
 • komentarz przewodnicki pl,ang,ros
 • bar z barmanem
 • max 80 os.
   

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris
790 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA SZEFA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip szefowi - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie samochodem.


catering
99 PLN/os.
min. 10 os.
CATERING

Na mały i duży głód proponujemy najlepszy catering w mieście. Do wyboru: fingerfood, polskie tradycyjne menu w nowej odsłonie i menu na biesiadę grillową. Zapytaj o szczegóły.
 klub-warszawa
79 PLN/os.
min. 10 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki do najlepszego klubu w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (40 pln/os.)


transfer-party-bus
89 PLN/os.
min. 10 os.
TRANSFER PARTY BUSIKIEM

Szczypta pikanterii do 'dziennej' atrakcji - transport Mini Party Busem w obie strony. Max 14 osób (do 5 h). Koordynatorka od początku na pokładzie - w cenie.


catering-weganski
199 PLN/dodatek
WEGAŃSKIE TARTY

Dwie eko-tarty z dowozem pod wskazane miejsce. 6 lub 8 kawałków w jednej. Do wyboru takie smaki jak: Raffaelo - bananowo-kokosowe, Kajmak, daktylowo-morelowo-bananowe, szarlotka, Brownie - karobowa, Znikers. Wszystkie wegańskie, bez cukru, bez glutenu, witariańskie.zestaw-kanapek
590 PLN/dodatek
ZESTAW KANAPEK

Zestaw 100 sztuk kanapek trójkątów - na białym i ciemnym pieczywie oraz pumpernikiel – m.in. z szynką i anchois, schabem pieczonym z musem chrzanowym, rukolą i marynowanym łososiem, serem żółtym i kiwi itp., itd..


paintball-w-krakowie
15 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Dla wszystkich uczestników imprezy. Nie trzeba podawać nazwisk i numerów dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia w regulaminie. Wyłączenia to m.in alkohol, quady, zorbing i skoki na spadochronie.

fotograf-warszawa
3990 PLN/dodatek
FILM Z IMPREZY
Pamiątka z imprezy integracyjnej - profesjonalny film. W cenie : 1 dzień zdjęciowy niezależnie od ilości atrakcji i osób , film HD do 3 minut, podkład muzyczny.


wynajem-hummera-gdansk
99 PLN/os.
min. 8 os.
LIMUZYNA - TRANSFER
Transfer w 1 stronę do miejsca atrakcji elegancką limuzyną z szoferem. Im więcej osób, tym większa limuzyna. Opiekunka i wino musujące na pokładzie. Przejazd trwa godzinę lub krócej, jeśli się spieszycie. 

Nasi klienci