zobacz swój koszyk

Gdańsk Trójmiasto - INTEGRACYJNY REJS

Oto rejs luksusowym jachtem w Trójmieście. Przed Wami relaksująco-imprezowy wieczór firmowy w Zatoce Gdańskiej.

Nasz jacht wyposażony jest w ruchome skórzane kanapy, wielogłośnikowy system audio, dyskotekowe oświetlenie, balkon kąpielowy oraz rurkę do tańca. Ponadto na pokładzie znajduje się kuchnia, w której przyrządzimy dla Was ciepły posiłek w trakcie rejsu. Do wyboru: podwędzane kąski piwne (kurczak), spagetti bolognese, spagetti carbonara, żurek z pieczywem, fasolka po bretońsku, flaczki z pieczywem, skrzydełka w pikantnej panierce. Dodatkowo w cenie atrakcji 2 x 0,5l wódki oraz 2l softów. Na jacht możecie również wnieść własny alkohol oraz zaopatrzyć się w swoją muzykę. Kubeczki i kieliszki będą czekać na miejscu.

Na pokładzie naszej pływającej limuzyny zmieści się maksymalnie 9 osób. Startujemy z Gdańska i jesteśmy do Waszej dyspozycji przez całe 2h. Aby dodać rejsowi odrobiny pikanterii na pokład możecie zaprosić jedną z naszych długonogich tancerek lub umięśnionego tancerza.

Cena zawiera

  • wynajem jachtu na 2h na wyłączność
  • ciepły posiłek
  • 2 x 0,5l wódki + 2l softów
  • sympatyczna obsługa
  • koordynatorka eventu
   

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
299 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky Johny Walker Black Label lub Jack Daniels LUB 0,7l wódki Chopin, 2l Coca-Cola, 2 l soku. lód, szklanki/klieliszki/kubeczki plus butelka wina musującego na początek.


klub-warszawa
69 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Do tego wódka i softy: dla grup do 10 osób 1 x 0,7l + 2l softów, do 20 osób 2 x 0,7l i 2l softów etc.paintball-w-krakowie
15 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Dla wszystkich uczestników imprezy. Nie trzeba podawać nazwisk i numerów dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia w regulaminie. Wyłączenia to m.in alkohol, quady, zorbing i skoki na spadochronie.

wynajem-hummera-gdansk
99 PLN/os.
min. 8 os.
LIMUZYNA - TRANSFER
Transfer w 1 stronę do miejsca atrakcji elegancką limuzyną z szoferem. Im więcej osób, tym większa limuzyna. Opiekunka i wino musujące na pokładzie. Przejazd trwa godzinę lub krócej, jeśli się spieszycie. 

Nasi klienci