zobacz swój koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - INTEGRACYJNY REJS

Oto rejs luksusowym jachtem w Trójmieście. Przed Wami relaksująco-imprezowy wieczór firmowy w Zatoce Gdańskiej.

Nasz jacht wyposażony jest w ruchome skórzane kanapy, wielogłośnikowy system audio, dyskotekowe oświetlenie, balkon kąpielowy oraz rurkę do tańca. Ponadto na pokładzie znajduje się kuchnia, w której przyrządzimy dla Was ciepły posiłek w trakcie rejsu. Do wyboru: podwędzane kąski piwne (kurczak), spagetti bolognese, spagetti carbonara, żurek z pieczywem, fasolka po bretońsku, flaczki z pieczywem, skrzydełka w pikantnej panierce. Dodatkowo w cenie atrakcji 2 x 0,5l wódki oraz 2l softów. Na jacht możecie również wnieść własny alkohol oraz zaopatrzyć się w swoją muzykę. Kubeczki i kieliszki będą czekać na miejscu.

Na pokładzie naszej pływającej limuzyny zmieści się maksymalnie 9 osób. Startujemy z Gdańska i jesteśmy do Waszej dyspozycji przez całe 2h. Aby dodać rejsowi odrobiny pikanterii na pokład możecie zaprosić jedną z naszych długonogich tancerek lub umięśnionego tancerza.

Cena zawiera

  • wynajem jachtu na 2h na wyłączność
  • ciepły posiłek
  • 2 x 0,5l wódki + 2l softów
  • sympatyczna obsługa
  • koordynatorka eventu

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa
99 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.


paintball-w-krakowie
49 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)


klub-warszawa
149 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.

Nasi klienci