zobacz swój koszyk 0

Warszawa - ŚLADAMI SOCREALIZMU

Oto ciekawy pomysł na imprezę integracyjną w Warszawie. Przed Wami plan 6-letni, który zrealizujecie w 4 godziny. Pakujemy misie w teczkę i jedziemy na mega oldschoolową, prl-owską wycieczkę. Do zwiedzenia najbardziej znane z epoki części Warszawy – Plac Konstytucji, Pałac Kultury, Oberża Pod Czerwonym Wieprzem, bar mleczny i inne klimatyczne knajpy, do których wracać będziesz jeszcze nie raz. Nasz wyluzowany przewodnik opowie Wam niesamowite historie z nie tak odległych czasów i zaprowadzi do ciekawych miejsc, więc bądźcie przygotowani także na piesze wycieczki.

W cenie zapewniamy: wszystkie wstępy, wódko-przekąska w kultowym barze z epoki, poznawanie 'bez parasola', bez przynudzania i opowieści dziwnej treści, obiad w barze mlecznym, setki ciekawych historii socrealizmu, przerwy na wódkę i piwko oraz elastyczny program zwiedzania. 

Odbierzemy Was wygodnym minibusem z wybranego miejsca w Warszawie (biura, restauracji etc), a po imprezie odwieziemy pod wskazany adres. Transport w granicach Warszawy w cenie, dojazd poza Warszawę wiąże się z niewielką dopłatą.

Cena zawiera

  • prywatny transport wygodnym minibusem na terenie Warszawy 
  • wszystkie wstępy do odwiedzanych miejsc
  • przekąska + luneta w kultowym barze
  • wyluzowany licencjonowany przewodnik miejski
  • obiad w barze mlecznym

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris
990 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA SZEFA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip szefowi - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie samochodem.


klub-warszawa
149 PLN/os.
min. 10 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki do najlepszego klubu w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (100 pln/os.)catering-weganski
199 PLN/dodatek
WEGAŃSKIE TARTY

Dwie eko-tarty z dowozem pod wskazane miejsce. 6 lub 8 kawałków w jednej. Do wyboru takie smaki jak: Raffaelo - bananowo-kokosowe, Kajmak, daktylowo-morelowo-bananowe, szarlotka, Brownie - karobowa, Znikers. Wszystkie wegańskie, bez cukru, bez glutenu, witariańskie.


paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)

fotograf-warszawa
3990 PLN/dodatek
FILM Z IMPREZY
Pamiątka z imprezy integracyjnej - profesjonalny film. W cenie : 1 dzień zdjęciowy niezależnie od ilości atrakcji i osób , film HD do 3 minut, podkład muzyczny.


rzucanie-siekierami-warszawa__1_
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services

Nasi klienci