zobacz swój koszyk

Warszawa - ŚLADAMI SOCREALIZMU

Oto ciekawy pomysł na imprezę integracyjną w Warszawie. Przed Wami plan 6-letni, który zrealizujecie w 4 godziny. Pakujemy misie w teczkę i jedziemy na mega oldschoolową, prl-owską wycieczkę. Do zwiedzenia najbardziej znane z epoki części Warszawy – Plac Konstytucji, Pałac Kultury, Oberża Pod Czerwonym Wieprzem, bar mleczny i inne klimatyczne knajpy, do których wracać będziesz jeszcze nie raz. Nasz wyluzowany przewodnik opowie Wam niesamowite historie z nie tak odległych czasów i zaprowadzi do ciekawych miejsc, więc bądźcie przygotowani także na piesze wycieczki.

W cenie zapewniamy: wszystkie wstępy, wódko-przekąska w kultowym barze z epoki, poznawanie 'bez parasola', bez przynudzania i opowieści dziwnej treści, obiad w barze mlecznym, setki ciekawych historii socrealizmu, przerwy na wódkę i piwko oraz elastyczny program zwiedzania. 

Odbierzemy Was wygodnym minibusem z wybranego miejsca w Warszawie (biura, restauracji etc), a po imprezie odwieziemy pod wskazany adres. Transport w granicach Warszawy w cenie, dojazd poza Warszawę wiąże się z niewielką dopłatą.

Cena zawiera

  • prywatny transport wygodnym minibusem na terenie Warszawy
  • wszystkie wstępy do odwiedzanych miejsc
  • przekąska + luneta w kultowym barze
  • wyluzowany licencjonowany przewodnik miejski
  • obiad w barze mlecznym
   

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris
790 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA SZEFA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip szefowi - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie samochodem.


whisky-alkohol-warszawa
299 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky Johny Walker Black Label lub Jack Daniels LUB 0,7l wódki Chopin, 2l Coca-Cola, 2 l soku. lód, szklanki/klieliszki/kubeczki plus butelka wina musującego na początek.klub-warszawa
79 PLN/os.
min. 10 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki do najlepszego klubu w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (40 pln/os.)


catering-weganski
199 PLN/dodatek
WEGAŃSKIE TARTY

Dwie eko-tarty z dowozem pod wskazane miejsce. 6 lub 8 kawałków w jednej. Do wyboru takie smaki jak: Raffaelo - bananowo-kokosowe, Kajmak, daktylowo-morelowo-bananowe, szarlotka, Brownie - karobowa, Znikers. Wszystkie wegańskie, bez cukru, bez glutenu, witariańskie.


aresztowanie-szefa-warszawa
490 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch milicyjnych aktorów po cywilnemu, pod dowolnym pretekstem aresztują wybraną osobę z Waszej firmy - skują kajdankami i na koniec, na rozładowanie emocji wypiją wspólnie shota.
 zestaw-kanapek
590 PLN/dodatek
ZESTAW KANAPEK

Zestaw 100 sztuk kanapek trójkątów - na białym i ciemnym pieczywie oraz pumpernikiel – m.in. z szynką i anchois, schabem pieczonym z musem chrzanowym, rukolą i marynowanym łososiem, serem żółtym i kiwi itp., itd..


paintball-w-krakowie
15 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Dla wszystkich uczestników imprezy. Nie trzeba podawać nazwisk i numerów dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia w regulaminie. Wyłączenia to m.in alkohol, quady, zorbing i skoki na spadochronie.

fotograf-warszawa
3990 PLN/dodatek
FILM Z IMPREZY
Pamiątka z imprezy integracyjnej - profesjonalny film. W cenie : 1 dzień zdjęciowy niezależnie od ilości atrakcji i osób , film HD do 3 minut, podkład muzyczny.


wynajem-hummera-gdansk
99 PLN/os.
min. 8 os.
LIMUZYNA - TRANSFER
Transfer w 1 stronę do miejsca atrakcji elegancką limuzyną z szoferem. Im więcej osób, tym większa limuzyna. Opiekunka i wino musujące na pokładzie. Przejazd trwa godzinę lub krócej, jeśli się spieszycie. 

Nasi klienci