zobacz swój koszyk 0

Warszawa - TEAM BUILDING POD WARSZAWĄ

Oto najlepsza opcja na jednodniowy team building blisko Warszawy. Z dojazdem,  dwoma wspólnymi posiłkami, quadami, paintballem i sprawdzonymi konkurencjami team-buildingowymi, które doskonale zintegrują Wasz zespół. 

Przykładowy plan :

Odbiór :
Na przykład o 13:15 z Państwa biura lub innego dowolnie wybranego miejsca w Warszawie.

Przyjazd na miejsce: 
godzina 14-ta.


Poczęstunek:
Rosół/żurek, woda z cytryną, miętą i lodem, kawa, herbata, paluszki.

Team building:
W zależności od ilości osób zrealizujemy odpowiednią ilość (od 7-miu, do 10-ciu) konkurencji - ich ilość i wybór ustalimy przed wpłatą zadatku na imprezę.  Na miejscu podzielimy Państwa na kilkuosobowe grupy, wyjaśnimy zasady i przejdziemy do rywalizacji. 

Przykładowe konkurencje team-buildingowe:
1. Quadowe pogotowie wodne
Przewiezienie szklanek wody na quadach - na czas.

2. Offroad patrol
Wyciąganie z bagna samochodu. Super męska zespołowa atrakcja.

3. Strzelnica Paintballowa
Testowanie Waszej celności i cierpliwości.


4. Przeprawa przez bagna
Klasyczna zabawa teambuildingowa polegająca na pokonaniu umownego "bagna" . W zadaniu znaczenie odgrywa zgranie i kreatywne myślenie zespołu.

5. Gąsienice
Klasyka zabaw integracyjnych. Nic nie sprawia tyle radości co widok trójki dorosłych ludzi owiniętych pasem materiału, ścigających się z inną drużyną na torze ze slalomem.

6. Rower przeciwskrętny
Jeśli wydaje się Wam, że rower przeciwskrętny to dziecinada to jesteście w wielkim błędzie. Nie bez powodów nasz rowerek posiada boczne kółka, które ułatwiają manewrowanie maszyną jadącą w przeciwnym kierunku niż oczekiwałby kierowca.

7. Wyścig na szczudłach Litera A
Wielka literka „A” i szczudła – Litera „A” to swoiste gigantyczne szczudła, na których zawodnicy drużyny będą musieli pokonać określony dystans.


8. Pajęczynka 
Pajęczynka to zadanie wymagające niezwykle zgranej drużyny, gdyż zadaniem całej ekipy będzie przejście na drugą stronę pajęczyny rozwieszonej między drzewami w taki sposób by nie dotknąć żadnej z tworzących ją linek.

8. Hydraulik
Zadaniem drużyny jest połączenie ze sobą rurek, kolanek i trójników w jeden szczelny rurociąg, którym zostanie przetransportowany płyn (np. mleko wydojonej krowy).

9. Mega Jenga
Mega Jenga - nic dodać nic ująć, jeśli graliście w klasyczną jengę to mamy dla was wersję MEGA. Tak, nasza gigantyczna jenga to idealny pomysł na imprezę firmową. Zadaniem zawodników jest takie przekładanie klocków, by wyjęty z dołu klocek można było położyć na górze wieży nie powodując jednocześnie wywrócenia całej konstrukcji.

10. Alkogogle
Alkogogle to idealny gadżet na urozmaicenie każdej z konkurencji. Zasada działania gogli jest bardzo prosta, gdyż szybka tak zniekształca obraz, że przejście po prostej linii, podanie dłoni, czy trafienie kluczem do dziurki w drzwiach okazuje się nie lada wyzwaniem. Alkogogle to idealny pomysł na imprezy integracyjne, w których chcemy urozmaicić konkurencje. My używamy ich przy konkurencji, w której drużyna musi trafić krążkiem do bramki.

11. Wyścig na nartach
Wyścig w nartach - konkurencja polegająca na przejściu drużyny w specjalnych pięcioosobowych nartach


Czas trwania około 3 - 4  godziny.
Po wyczerpującej rywalizacji do Waszej dyspozycji łazienki z prysznicami.

Kolacja/grill/ognisko:
Karkówka, kiełbaska, kaszanka z cebulką w folii, bigos albo młoda kapusta, pieczone ziemniaczki, pomidory z cebulą i szczypiorkiem w sosie balsamicznym, ogórki w sosie jogurtowym, mix sałat, smalec swojski, pieczywo, ogórki kiszone, 2 x piwo dla każdego

Animacja późniejsza na życzenie:
- gra w kalambury/tabu/ jenga

Powrót do Warszawy 
Około 18-19.

Cena zawiera

  • transport wygodnym minibusem/autokarem w obie strony. 
  • konkurencje teambuildingowe
  • koordynatorzy eventu ( min 3 osoby)
  • poczęstunek 
  • ognisko/grill
  • wynajem wyjątkowego terenu - piękna okolica, staw, wiata (zobacz zdjęcia) wspaniałe warunki do integracji. 
  • nasi klienci polecają tę atrakcję.

Dodatki (opcjonalne)

pieczony-prosiak-warszawa
1190 PLN/dodatek
PIECZONE PROSIĘ DLA 20 os.

Pieczone w całości prosię o wadze ok. 3 kg na pewno zrobi wrażenie i zaspokoi podniebienie nawet najbardziej wymagających smakoszy (dla około 15 - 20 osób). W cenie transport na miejsce, kucharz do podziału, przydział kaszy, napoje i cały potrzeby ekwipunek do degustacji.


impreza-przy-grillu-warszawa
89 PLN/os.
min. 8 os.
GRILL

Przykładowy zestaw:  2 smaczne kiełbaski – biała i zwykła, karkówka, kaszanka, udko z kurczaka, ziemniak pieczony, 2 sałatki, pieczywo, ketchup, musztarda, woda, napoje.paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)

fotograf-warszawa
3990 PLN/dodatek
FILM Z IMPREZY
Pamiątka z imprezy integracyjnej - profesjonalny film. W cenie : 1 dzień zdjęciowy niezależnie od ilości atrakcji i osób , film HD do 3 minut, podkład muzyczny.

rzucanie-siekierami-warszawa__1_
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services


Nasi klienci