zobacz swój koszyk 0

Warszawa - GOSPEL - WARSZTATY DLA FIRM

Warsztaty śpiewania w Warszawie niewątpliwie  pogłębią integrację Waszego zespołu. Mogą być dobrym i praktycznym dopełnieniem szkoleń firmowych, wzbogacając je o nowe wartości. Na takich zajęciach porównuje się chór do struktury firmy. Każdy z uczestników czuje się ważny. Nabiera energii oraz wiary w siebie i zespół, którego jest częścią. Rośnie w nim odwaga do działania i optymizm. Cała grupa pulsuje jednym rytmem i staje się pełnym harmonii organizmem, gotowym i zdolnym do działania . Wreszcie, wraz zakończeniem zajęć, pojawia się uczucie relaksu i zadowolenia z siebie i dokonań zespołu.

Warsztaty trwają 3  godziny i sprowadzają się do wspólnej zabawy w chór gospel - zespół śpiewający wielogłosowo lecz "jednym głosem". To spontaniczna zabawa wyrażania siebie poprzez zespołowe śpiewanie prostych i radosnych pieśni typu: etno, gospel, soul i innych. Część muzyczną prowadzi Pani Anna Przybysz wraz z akompaniatorem, gitarzystą. Przyjadą oni do Twojej firmy, by wzbogacić szkolenie czy
konferencję albo urozmaicić spotkanie. W ramach oferty zapewniamy nagłośnienie dla grupy 100 osób oraz mikrofony. W trakcie prezentacji i wspólnego śpiewania , istnieje możliwość wplecenia treści i wartości przekazywanych pracownikom podczas aktualnie odbywanego szkolenia lub szkolenia już minionego.

Warsztaty śpiewu są świetną propozycją dla osób wykorzystujących głos jako narzędzie pracy, na przykład dla menedżerów , dziennikarzy , nauczycieli, trenerów, prawników, wykładowców, pracowników telemarketingu i infolinii, handlowców, pracowników PR oraz wszystkich tych, dla których dobra komunikacja jest warunkiem sukcesu

Cena zawiera

  • 3-godzinne warsztaty polegajace na stworzeniu chóru śpiewającego pieśni etno, gospel, soul i innych
  • przeprowadzenie warsztatu przez Annę Przybysz i akompaniatora, gitarzystę
  • dojazd muzyków w dowolne wskazane przez Was miejsce na terenie Warszawy
  • lokalizacja w zakresrie klienta (biuro)  lub dodatkowo płatny wynajem sali. 
  • nagłośnienie i mikrofony.
  • grupa max 100 osób.

Dodatki (opcjonalne)

catering
99 PLN/os.
min. 10 os.
CATERING

Na mały i duży głód proponujemy najlepszy catering w mieście. Do wyboru: fingerfood, polskie tradycyjne menu w nowej odsłonie i menu na biesiadę grillową. Zapytaj o szczegóły.
 


catering-weganski
199 PLN/dodatek
WEGAŃSKIE TARTY

Dwie eko-tarty z dowozem pod wskazane miejsce. 6 lub 8 kawałków w jednej. Do wyboru takie smaki jak: Raffaelo - bananowo-kokosowe, Kajmak, daktylowo-morelowo-bananowe, szarlotka, Brownie - karobowa, Znikers. Wszystkie wegańskie, bez cukru, bez glutenu, witariańskie.paintball-w-krakowie
34 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)

fotograf-warszawa
3990 PLN/dodatek
FILM Z IMPREZY
Pamiątka z imprezy integracyjnej - profesjonalny film. W cenie : 1 dzień zdjęciowy niezależnie od ilości atrakcji i osób , film HD do 3 minut, podkład muzyczny.

Nasi klienci