zobacz swój koszyk

Warszawa - WIGILIA FIRMOWA

Organizujesz wigilię firmową w Warszawie? Sprawdź gotowy pakiet wigilijny dla firm z salą taneczną i dodatkami. Wspólna kolacja pozwoli Wam razem cieszyć się okresem bożonarodzeniowym, a przy okazji pomoże zbudować silny i zgrany zespół. Na początek eleganckki świąteczny posiłek w formie serwowanej bądź bufetowej (do wyboru), a następnie impreza integracyjna, którą możecie urozmaicić różnymi dodatkami. Wigilia firmowa odbywa się w jednym lokalu w samym centrum Warszawy  i trwa do 6 godzin ( z możliwością przedłużenia) .

Na czas wigilii firmowej do Waszej dyspozycji jest sala taneczna.

Menu do wyboru:

1. Forma bufetowa (bufet uzupełniany do 6h):
 
 • przystawki (5 do wyboru): ryba po grecku, śledź w trzech smakach, śledź siekany z marynowanym imbirem i pieprzem młotkowanym, sandacz w galarecie o smaku porto, sałatka ziemniaczana z kiszonym ogórkiem, słodką cebulą i kiełkami słonecznika, pasztet z gęsi z żurawiną, pieczone mięsa w ziołach z musem chrzanowo jabłkowym, sałatka jarzynowa, sałatka grecka, sałatka wiejska z jajkiem i szynką;
 • danie główne (3 do wyboru): tradycyjny karp smażony z sosem piernikowym, złociste pierogi z kapustą i grzybami okraszone cebulą, duszona szynka z warzywami, grillowana pierś kurczaka zapiekana z serem wędzonym i pomidorem, pieczone kacze udka na jabłkach z brzoskwiniami;
 • dodatki (3 do wyboru): kopytka, ziemniaki opiekane, ryż jaśminowy z oliwą sezamową, Grillowane warzywa;
 • zupa (1 do wyboru): barszcz czerwony z pasztecikiem, zupa krem z grzybów leśnych
 • deser (3 do wyboru): ciasto czekoladowe, makowiec, szarlotka, sernik z białą czekoladą, owoce filetowane, ciasto drożdżowe z rodzynkami;
 • napoje (nielimitowane do 6h): kawa, herbata, woda, soki owocowe, napoje gazowane, piwo Tyskie, wino białe D`Vine Inzolia IGT terrie siciliane, wino czerwone D`Vine Cabernet Sauvignon, wódka Wyborowa.
2. Forma serwowana (serwujemy zupę oraz danie główne, natomiast przystawki, desery oraz napoje są serwowane w stole i uzupełniane do 6h):
 
 • przystawki (5 do wyboru): ryba po grecku, śledź siekany z marynowanym imbirem i pieprzem młotkowanym, sandacz w galarecie o smaku porto, sałatka ziemniaczana z kiszonym ogórkiem, słodką cebulą i kiełkami słonecznika; pasztet z gęsi z żurawiną, pieczone mięsa w ziołach z musem chrzanowo jabłkowym, sałatka jarzynowa, sałatka grecka, złociste pierogi z kapustą i grzybami okraszone cebulą, łazanki z kiszoną kapustą, borowikami i śliwką wędzoną;
 • danie główne (1 do wyboru): Sandacz w sosie chrzanowym z brązowym ryżem i warzywami na parze, grillowana pierś kurczaka zapiekana z serem wędzonym i pomidorem z brązowym ryżem i selekcją sałat, polędwiczka wieprzowa w boczku z sosem wiśniowym z buraczkami i kopytkami, połówka wiejskiej kaczki na jabłkach, z pomarańczami oraz kopytkami i buraczkami;
 • zupa (1 do wyboru): barszcz czerwony z pasztecikiem, krem z grzybów leśnych;
 • deser (2 do wyboru): ciasto czekoladowe, makowiec, szarlotka, sernik z białą czekoladą, owoce filetowane, ciasto drożdżowe z rodzynkami;
 • napoje: kawa, herbata, woda, soki owocowe, napoje gazowane, piwo Tyskie, wino białe D`Vine Inzolia IGT terrie siciliane, wino czerwone D`Vine Cabernet Sauvignon, wódka Wyborowa.

Ponadto Waszą imprezę możecie urozmaicić dodając np.:
 
 • DJ (6h) w cenie 2190 PLN
 • Foto Budka (3h) w cenie 2190 PLN
 • Saksofonista w duecie z DJ'em - 3 wejścia po 20 minut w cenie 3590 PLN
 • Wokal w duecie z DJ'em - 3 wejścia po 30 minut w cenie 3590 PLN
Wystarczy, że poinformujecie nas o wybranych dodatkach podczas składania rezerwacji.

Istnieje możliwość przedłużenia imprezy do 7 godzin i dłużej, a także modyfikacji menu oraz rozszerzenia oferty open bar o dodatkowe alkohole. Bierzemy pod uwagę wszystkie sugestie organizatora, więc nie wahajcie się zapytać, jeśli chcecie coś zmienić/urozmaicić.

Jeśli na Waszą wigilijną imprezę w Warszawie chcecie pojechać luksusową limuzyną, możemy Was tam zawieźć np. Limuzyną Hummer lub innym środkiem transportu z naszej oferty.

Cena zawiera

 • elegancka firmowa kolacja wigilijna w formie serwowanej bądź bufetowej (do wyboru).
 • sala taneczna do dyspozycji grupy.
 • możliwość urozmaicenia imprezy dodatkami takimi jak Dj, foto budka, saksofonista, wokal.
 • koordynator imprezy.
 • open bar bez limitu: piwo, wino, wódka, kawa, herbata, softy.
   

Dodatki (opcjonalne)

transfer-party-bus
89 PLN/os.
min. 10 os.
TRANSFER PARTY BUSIKIEM

Szczypta pikanterii do 'dziennej' atrakcji - transport Mini Party Busem w obie strony. Max 14 osób (do 5 h). Koordynatorka od początku na pokładzie - w cenie.


paintball-w-krakowie
15 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Dla wszystkich uczestników imprezy. Nie trzeba podawać nazwisk i numerów dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia w regulaminie. Wyłączenia to m.in alkohol, quady, zorbing i skoki na spadochronie.


29 PLN/os.
min. 6 os.
TRANSPORT W JEDNĄ STRONĘ
Zamów transport w jedną (którąkolwiek) stronę wygodnym minibusem.

49 PLN/os.
min. 6 os.
TRANSPORT W 2 STRONY
Dodaj transport naszym wygodnym minibusem w dwie strony i nie trać czasu na szukanie wygodnego środka transportu.

fotograf-warszawa
3990 PLN/dodatek
FILM Z IMPREZY
Pamiątka z imprezy integracyjnej - profesjonalny film. W cenie : 1 dzień zdjęciowy niezależnie od ilości atrakcji i osób , film HD do 3 minut, podkład muzyczny.


wynajem-hummera-gdansk
99 PLN/os.
min. 8 os.
LIMUZYNA - TRANSFER
Transfer w 1 stronę do miejsca atrakcji elegancką limuzyną z szoferem. Im więcej osób, tym większa limuzyna. Opiekunka i wino musujące na pokładzie. Przejazd trwa godzinę lub krócej, jeśli się spieszycie. 

Nasi klienci