Blog

Cel imprez integracyjnych

Po co w ogóle organizować imprezy integracyjne? Odpowiedź wydaje się być prosta, sama nazwa wskazuje: aby zintegrować zespół pracowników. Pracownicy nawet najbardziej zamknięci w sobie po wspólnym paintballu, tarzaniu się w błocie, ognisku czy imprezie w party busie poczują się częścią większej całości – zintegrowanym zespołem.

Czy jako organizator/ka takiej imprezy zastanawiałeś się także nad innymi korzyściami z niej płynącymi? Postrzeganie Ciebie jako szefa może się zmienić. W czasie imprezy mogą Cię poznać nie tylko jako osoby, która „dzieli i rządzi”, ale jest przede wszystkim człowiekiem, który potrafi się bawić. To zatem szansa na tzw. przypunktowanie ;) Poza tym podczas takich nieformalnych spotkań możesz się więcej dowiedzieć nt. swoich pracowników.

Wniosek jest jeden, imprezy integracyjne to bardzo ważny i potrzebny punkt na liście ‘do zrobienia’. Jeśli chcesz mieć zgrany team, szanujący Cię nie tylko jako surowego szefa, ale także jako potrafiącego się wyluzować człowieka integracja raz na jakiś czas jest niezbędna. Nigdy wcześniej tego nie robiłeś? Nie ma problemu, zapraszamy na www.integracyjne.pl a my przygotujemy niezapomnianą imprezę dla Ciebie i Twojego zespołu.