zobacz swój koszyk 0

Poznań - POZNAŃSKI NIGHTLIFE

Clubbing w Poznaniu to świetna alternatywa na imprezowy wieczór firmowy. Zaczynamy od wizyty w dwóch klimatycznych pubach, a w pierwszym z nich otrzymacie powitalny shot dla każdego. Następnie krótki spacer do jednego z klubów muzycznych w centrum Poznania, w którym o przychylne spojrzenie znajomych bramkarzy zadba nasza imprezowa koordyntorka. Tutaj możecie bawić się do białego rana. W cenie atrakcji otrzymujecie wstęp, rezerwację stolika oraz pakiet alkoholu: 2 x 0,5l wódki + 2l softów (dla grup powyżej 12 osób 3 x 0,5l wódki, a powyżej 15 - 4 x 0,5l).

Kluby muzyczne, z którymi pracujemy są bezpieczne, wielokrotnie sprawdzone, znane, lubiane i co najważniejsze - w ścisłym centrum miasta. Wszystkie lokale znajdują się niedaleko siebie, dlatego atrakcja nie obejmuje transportu. Jeśli jednak chcecie zajechać pod klub w prawdziwie ekskluzywnym stylu możecie domówić godzinną przejażdżkę naszą limuzyną. Możecie też zrobić dowcip szefowi lub koledze i dodać do zamówienia np. aresztowanie - to połączenie zawsze się świetnie sprawdza.

Cena zawiera

  • 2 x rezerwacja w pubie
  • rezerwacja stolików w pubach
  • shot dla każdego w pierwszym pubie
  • wstęp do klubu muzycznego w centrum Poznania
  • rezerwacja stolika w klubie muzycznym
  • pakiet alkoholu w klubie: 2 x 0,5l wódki + 2l softów (lub więcej dla większych grup)
  • asysta imprezowej koordynatorki    

Dodatki (opcjonalne)

aresztowanie-szefa-warszawa
890 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch milicyjnych aktorów po cywilnemu, pod dowolnym pretekstem aresztują wybraną osobę z Waszej firmy - skują kajdankami i na koniec, na rozładowanie emocji wypiją wspólnie shota.
 


wynajem-hummera-gdansk
109 PLN/os.
min. 8 os.
LIMUZYNA - TRANSFER
Transfer w 1 stronę do miejsca atrakcji elegancką limuzyną z szoferem. Im więcej osób, tym większa limuzyna. Opiekunka i wino musujące na pokładzie. Przejazd trwa godzinę lub krócej, jeśli się spieszycie. 


rzucanie-siekierami-warszawa__1_
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services

Nasi klienci