zobacz swój koszyk 0

Poznań - GRA MIEJSKA WYZWANIE KOZŁA

Wyzwanie kozła to interaktywna gra miejska, która pozwala doskonalić strategię i umiejętności zespołowe! 

Poznańskie Koziołki od ponad 450 lat są strażnikami historii, legend ale i życia codziennego Poznania. Przez ten czas wpisały się we wszystkie aspekty lokalnego życia i kultury.

Niedawno Koziołki zaczęły się martwić, że wiedza o historii i kulturze Poznania może zanikać z powodu pandemii i upływu czasu. Postanowiły więc „ stawić czoła” wyzwaniu (jak robią to koziołki) i wystawić zespoły pracowników na serię Prób. Zespoły będą musiały wykazać się dobrą znajomością przeszłości i teraźniejszości Poznania (wraz z umiejętnościami pracy zespołowej i kreatywnego rozwiązywania problemów), aby upewnić się, że są przygotowane na przyszłość. Przy okazji, zespoły odświeżą swoją wiedzę o historii i legendach Poznania. 

Zadania poprowadzą zespoły przez 4 dzielnice Poznania: Śródkę, Ostrów Tumski, Chwaliszewo i Stare Miasto. Po drodze zespoły otrzymają wskazówki od Capri Corny, ich koziego wirtualnego przewodnika. Dzięki dedykowanej aplikacji mobilnej zespoły zostaną poprowadzone do określonych lokalizacji, otrzymają zadania i podpowiedzi, a także będą miały dostęp online do punktacji w czasie rzeczywistym oraz tablicy wyników widocznej dla wszystkich uczestników.

*Podana cena obowiązuje dla grup do 30 osób, każda kolejna osoba to + 220 PLN netto. 

Cena zawiera

  • zestaw autorskich zadań 
  • niezbędne materiały i rekwizyty
  • koordynator eventu
  • za dodatkową opłatą możliwość przeprowadzenia gry w języku angielskim

Dodatki (opcjonalne)

rzucanie-siekierami-warszawa__1_
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services

Nasi klienci