zobacz swój koszyk 0

Wrocław - GRA MIEJSKA STOWARZYSZENIE KRASNALI

Stowarzyszenie Krasnali to interaktywna gra miejska, która pozwala doskonalić strategię i umiejętności zespołowe!

Wrocławskie krasnale to nie tylko urocze rzeźby rozmieszczone w całym mieście, lecz także Tajne Stowarzyszenie Krasnali, założone przez małą grupę aktywistycznych skrzatów. Ich celem jest ochrona historii, legend oraz dziedzictwa kulturowego Wrocławia. Młody i ambitny krasnal otrzymuje zaproszenie na spotkanie rekrutacyjne do tego tajemniczego stowarzyszenia i jest bardzo podekscytowany możliwością dołączenia do wyjątkowej społeczności. Jednak to spotkanie rekrutacyjne nie będzie zwykłym procesem selekcji!

Twój zespół zostanie podzielony na mniejsze grupy składające się z 5-6 osób, które staną przed różnymi wyzwaniami. Podczas gry, zespoły będą pracować nad zadaniami, korzystając z mapy, kodów i wskazówek. Po wspólnym przezwyciężeniu wyzwań, kreatywnym rozwiązywaniu problemów i doskonałej zabawie staniecie się jeszcze bardziej zgrani jako drużyna!

Rozpoczęcie zabawy odbywa się na placu Nowy Targ, a uczestnicy przemierzają trasę przez Ostrów Tumski, dzielnicę uniwersytecką, zanim zakończą etap wyzwań na Starym Mieście.

Całą grę obsługuje aplikacja mobilna, która za pomocą GPS prowadzi graczy do konkretnych punktów w grze. Istnieje również możliwość dostosowania tempa rozgrywki i jej intensywności.

Przykładowe zadania:

  • Zespoły mają za zadanie odnaleźć ukryty "skarb" i otworzyć go, korzystając z dostarczonych instrukcji. Wewnątrz skrzyni znajduje się kartka z zaszyfrowanym hasłem, które będą musieli odczytać, wykorzystując dostarczone kody.
  • Za pomocą drewnianych klocków, zespół musi zbudować wieżę o określonej wysokości w określonym czasie. Po zbudowaniu wieży, muszą utrzymać ją samodzielną przez co najmniej 5 sekund.
  • Odnalezienie miejsca z rozwieszonymi flagami sygnałowymi i rozszyfrowanie za pomocą aflabetu ukrytej w nich wiadomości. 
  • Zespoły dostają ,,alfabet'' i na jego podstawie zapisują hasło używając ciał jako liter.
  • Na moście, zespoły znajdują kłódki z wygrawerowanymi zadaniami. Ich zadaniem jest zidentyfikowanie brakujących partnerów w przedstawionych parach. Imiona tych brakujących partnerów tworzą rozwiązanie zagadki.


*Podana cena obowiązuje dla grup do 30 osób, każda kolejna osoba to + 200 PLN. 

Cena zawiera

  • zestaw autorskich zadań 
  • niezbędne materiały i rekwizyty
  • animatorzy
  • koordynator eventu
  • za dodatkową opłatą możliwość przeprowadzenia gry w języku angielskim

Dodatki (opcjonalne)

fotograf-warszawa
990 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 20 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.


79 PLN/os.
min. 8 os.
TRANSPORT W JEDNĄ STRONĘ
Zamów transport w jedną (którąkolwiek) stronę wygodnym minibusem.


140 PLN/os.
min. 8 os.
TRANSPORT W 2 STRONY
Dodaj transport naszym wygodnym minibusem w dwie strony i nie trać czasu na szukanie wygodnego środka transportu.

rzucanie-siekierami-warszawa__1_
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services

Nasi klienci