zobacz swój koszyk 0

Imprezy firmowe w Poznaniu


Milenka

Milenka jest koordynatorem eventu. Od 4 lat organizuje imprezy w naszej Firmie. Lubi Warszawę, ale woli Poznań.

KArolina

Karolina

Karolina też. Dlatego zasłania buzię. Nikt z nas nie wie jak wygląda naprawdę, ale rysy szyi zdradzają Jej nieprzeciętną urodę.

Kasia

Kasia

Specjalistka imprezowa Kasia lubi pyzy. Kocha rozbijać się po Poznaniu tramwajami. Jej hobby to strzelanie, więc prawie zawsze obsługuje grupy na strzelnicy.


Ania

Ania studiuje na IV roku dziennikarstwa. Jest licencjonowanym przewodnikiem miejskim. Uwielbia opowiadać o historii Poznania. Zna zakątki miasta niedostępne dla przeciętnego zjadacza chleba.

Krystyna

Krystyna

Krystyna jest najmłodszym członkiem (członkinią?) naszego poznańskiego Teamu. Choć pracuje z nami dopiero od 3 lat, jest jedną z ulubionych przez nasze grupy przewodniczek.

Milenka

Ania

Wiecznie uśmiechnięta Ania jest prawdziwym skarbem naszej poznańskiej drużyny. Jej zdolności organizacyjne są nie do przecenienia. Jest sercem naszego teamu.

as

Asia

Asia jest koordynatorem eventu. Specjalizuje się w obsłudze grup francuskich. Jej hobby to jazda konna oraz żużel. Gdy wchodzi do biura, zapach jej perfum powala wszystkich na kolana.

Milenka

Gosia

Małgosia lubi kawę. Współpracuje z integracyjne.pl od 2007 roku i jest najbardziej doświadczoną przewodniczką w naszej poznańskiej ekipie.

Mam więcej czasu niż pieniędzy

Wybierz samemu hotel i sam bezpośrednio ustal szczegóły.

Mam więcej pieniędzy niż czasu

Skorzystaj z gotowych pakietów firmowych w sprawdzonych hotelach z salami konferencyjnymi lub bez.

Nasi klienci


ZAPYTAJ

Twoje dane

Szczegóły imprezy