zobacz swój koszyk 0

Wrocław - QUADY + GRILL

Wybierz Quady we Wrocławiu na imprezę firmową. Integrujcie się na świeżym powietrzu, w zacisznym miejscu oddalonym o 15 km od centrum Wrocławia. Ciekawe scenariusze, duża dawka adrenaliny i świetna zabawa. Na początku, pod okiem profesjonalisty, przejdziecie krótkie szkolenie z technik jazdy oraz zasad bezpieczeństwa. Następnie do Waszej dyspozycji oddamy odpowiednio przygotowany tor i profesjonalne quady marki Yamaha o poj. 350 cm3. Dla każdego około 30-minutowa jazda po błocie, piasku i żwirze.  Ze względów bezpieczeństwa na torze mogą jeździć maksymalnie 4 do 5 quadów. Możecie się zamieniać wcześniej jeśli zaczną boleć Was zmęczone siedzeniem w biurze członki. 30 minut na quadzie to więcej niż dość.

Podczas gdy kilka osób jeździ, reszta integruje się przy grillu. Zestaw kiełbaskowy i 2 x piwko dla każdej osoby otrzymujecie w cenie atrakcji.

Istnieje możliwość dokupienia strefy rekreacyjno-termicznej ( jest osłonięta, ma prąd, światło, nagłośnienie, ognisko). 

Koordynatorka eventu z kierowcą odbiorą Was wygodnym minibusem lub taxówkami (w zależności od liczebności grupy) z wybranego miejsca we Wrocławiu, a po ognisku odwiozą pod wskazany adres. Jeśli wolicie dojechać we własnym zakresie, zaznaczcie dodatek ‘transport własny’, a cena zmaleje o 20 pln od osoby. Transport w granicach Wrocławia jest w cenie, dojazd poza miasto wiąże się z niewielką dopłatą.

Cena zawiera

  • prywatny transport w obydwie strony (minibus lub taxi)
  • rezerwacja toru i wynajem quadów Yamaha o poj. 350 cm3
  • jazda quadem dla każdej osoby - ok. 30 minut jazdy w terenie
  • profesjonalny instruktaż z jazdy quadem
  • opieka wykwalifikowanych instruktorów
  • grill: zestaw kiełbaskowy - kiełbaska, ketchup, musztarda, pieczywo
  • 2 x piwo 0,5l dla każdego
  • koordynator eventu na miejscu imprezy

 

Dodatki (opcjonalne)

rzucanie-siekierami-warszawa
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services

Nasi klienci