zobacz swój koszyk 0

Wrocław - QUADY + OGNISKO

Wybierz Quady we Wrocławiu na imprezę firmową. Integrujcie się na świeżym powietrzu, w zacisznym miejscu oddalonym o 30 km od centrum Wrocławia. Ciekawe scenariusze, duża dawka adrenaliny i świetna zabawa. Na początku, pod okiem profesjonalisty, przejdziecie krótkie szkolenie z technik jazdy oraz zasad bezpieczeństwa. Następnie do Waszej dyspozycji oddamy odpowiednio przygotowany tor i profesjonalne quady marki Yamaha o poj. 350 cm3. Dla każdego około 30-minutowa jazda po błocie, piasku i żwirze (6 okrążeń na osobę). Tor ma długość 700 m. Ze względów bezpieczeństwa na torze mogą jeździć maksymalnie 3 quady. Możecie się zamieniać wcześniej jeśli zaczną boleć Was zmęczone siedzeniem w biurze członki. 30 minut na quadzie to więcej niż dość.

Podczas gdy kilka osób jeździ, reszta integruje się przy ognisku piekąc kiełbaski. Zestaw kiełbaskowy i 2 x piwko dla każdej osoby otrzymujecie w cenie atrakcji.

Koordynatorka eventu z kierowcą odbiorą Was wygodnym minibusem z wybranego miejsca we Wrocławiu, a po ognisku odwiozą pod wskazany adres. Jeśli wolicie dojechać we własnym zakresie, zaznaczcie dodatek ‘transport własny’, a cena zmaleje o 20 pln od osoby. Transport w granicach Wrocławia jest w cenie, dojazd poza miasto wiąże się z niewielką dopłatą.

Cena zawiera

  • transport wygodnym minibusem w obydwie strony
  • rezerwacja toru i wynajem quadów Yamaha o poj. 350 cm3
  • jazda quadem dla każdej osoby - 6 okrążeń - ok. 30 minut jazdy
  • profesjonalny instruktaż z jazdy quadem
  • opieka wykwalifikowanych instruktorów
  • ognisko: zestaw kiełbaskowy - kiełbaska, ketchup, musztarda, pieczywo
  • 2 x piwo 0,5l dla każdego
  • koordynator eventu na miejscu imprezy

 

Dodatki (opcjonalne)

paintball-w-krakowie
15 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Dla wszystkich uczestników imprezy. Nie trzeba podawać nazwisk i numerów dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia w regulaminie. Wyłączenia to m.in alkohol, quady, zorbing i skoki na spadochronie.

Nasi klienci