zobacz swój koszyk 0

Warszawa - REJS FIRMOWY

Oto rejs statkiem w Warszawie - idealny na wieczór integracyjny Waszej firmy.

Przed Wami zapierające dech w piersiach widoki Starego Miasta oglądane z pokładu najlepszego statku w stolicy. Komfortowo, na czterech słonecznych pokładach, podróżuje aż 60 osób. Na pokładzie łodzi znajdziecie bar z barmanem oraz rurkę do tańca. Do tego gwarantujemy dobrą muzykę, lub jeśli wolicie możecie przynieść swoją (CD, MP3). Możecie również zamówić doskonały catering  z listy dodatków znajdującej się poniżej.

Po rejsie zapraszamy do klubu nocnego z lożą dla grupy oraz 1 piwku/drinku dla każdego, lub do klubu muzycznego w centrum. Jeśli jesteście zainteresowani, zaznaczcie wybraną opcję przy rezerwacji (wybierając z listy dodatków znajdującej się poniżej).

Cena zawiera

  • 1h rejs firmowy po Wiśle
  • rezerwacja statku na wyłączność dla Waszej grupy
  • koordynator eventu na miejscu imprezy
  • opieka certyfikowanego ratownika podczas rejsu
  • bar z barmanem, rurka do tańca, eleganckie wnętrze, wc
  • na pokład wchodzi maksymalnie 60 osób

Dodatki (opcjonalne)

prywatny-dj-warszawa
1690 PLN/dodatek
PROFESJONALNY DJ

Profesjonalny DJ, finalista mistrzostw Polski DJ-ów. Cena zawiera wynajem DJa na godzinę i sprzęt (konsola, nagłośnienie, oświetlenie). Każda kolejna godzina to +300 pln.


catering
219 PLN/os.
min. 10 os.
CATERING

Na mały i duży głód proponujemy najlepszy catering w mieście. Do wyboru: fingerfood, polskie tradycyjne menu w nowej odsłonie i menu na biesiadę grillową. Zapytaj o szczegóły.
 klub-warszawa
149 PLN/os.
min. 10 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki do najlepszego klubu w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (100 pln/os.)


catering-weganski
199 PLN/dodatek
WEGAŃSKIE TARTY

Dwie eko-tarty z dowozem pod wskazane miejsce. 6 lub 8 kawałków w jednej. Do wyboru takie smaki jak: Raffaelo - bananowo-kokosowe, Kajmak, daktylowo-morelowo-bananowe, szarlotka, Brownie - karobowa, Znikers. Wszystkie wegańskie, bez cukru, bez glutenu, witariańskie.


kolacja-z-szefem
129 PLN/os.
min. 10 os.
OPEN BAR i LEKKI CATERING STATEK
Pokładowy grill : Welcome drink, zupa, danie główne, deser i softy. Do tego herbata, kawa, piwo, wino i cytrynówka bez ograniczeń. Przykład: barszcz; szaszłyki z krewetek lub łosoś w ziołach, pieczone ziemniaki z masłem czosnkowym, sałaty. Zapytaj o więcej.


paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)

fotograf-warszawa
3990 PLN/dodatek
FILM Z IMPREZY
Pamiątka z imprezy integracyjnej - profesjonalny film. W cenie : 1 dzień zdjęciowy niezależnie od ilości atrakcji i osób , film HD do 3 minut, podkład muzyczny.

rzucanie-siekierami-warszawa__5_
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services


Nasi klienci