zobacz swój koszyk 0

Kraków - INTEGRACYJNA GRA MIEJSKA

Integracyjna gra miejska w Krakowie jest jedną z najpopularniejszych atrakcji team buildingowych dla firm. Naszą gre wyróżnia fakt, że jest utrzymana w humorystycznym klimacie czasów PRL. Prowadzący, aktorzy-amatorzy przebranymi w stroje z epoki w zabawny sposób "utrudniają" wykonanie zadań drużynom.

Integracyjną grę miejską rozpoczniemy od podzielenia Waszego zespołu na kilka rywalizujących ze sobą drużyn. Gracze otrzymają informacje od instruktora kulturowo-oświatowego, że niestety został popełniony błąd w alokacji funduszy i integracyjna gra miejska nie może się odbyć, ponieważ nie ma na nią pieniędzy.
Jednak bystry KO-wiec znalazł sposób na zebranie potrzebnych środków. Każda z drużyn otrzyma od niego namiary na miejsca, w których w miej lub bardziej legalny sposób mogą pozyskać potrzebne środki.

Za każde wykonane zadanie zespoły otrzymają wynagrodzenie w banknotach sprzed denominacji. Następnie uczestników czeka quiz prowadzony przez nstruktora kulturowo-oświatowego.

Integracyjną grę miejską wygrywa zespół, który zarobił więcej pieniędzy oraz uzyskał najwięcej punktów w końcowym quzie.

Zatem towarzysze, DO DZIEŁA!

Cena od osoby za integracyjną grę miejską jest niższa dla większych grup. Zniżki wprowadzimy ręcznie po dokonaniu przez Państwa wstępnej rezerwacji (wymagania systemowe). O wysokość rabatu należy pytać mailowo.

 

Cena zawiera

  • wcześniejsze przygotowanie trasy i programu
  • min. 6 osób prowadzących grę 
  • quiz z zagadnień z okresu PRL
  • drobny poczęstunek 
  • narody dla zwycięskiej drużyny

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa
69 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY - PAKIET

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście VIP - bez kolejki. Dodatkowo wódka i softy: dla grup do 10 osób 1 x 0,7l + 2l softów, do 20 osób 2 x 0,7l i 2l softów itd.


porwanie-krakow
890 PLN/dodatek
PORWANIE

Przykładowa realizacja: siedzicie przy drinku w barze, nagle wpadają nasi porywacze, zakładają szefowi worek na głowę i wyprowadzają. Przez kolejne ok. 15 minut wozimy szefa po mieście, a Wy w tym czasie spacerkiem przemieszczacie się z koordynatorką do kolejnego miejsca. Tam porywacze przyprowadzają szefa. Na koniec shot w barze z porywaczami na ochłonięcie!

 paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)

140 PLN/os.
min. 8 os.
TRANSPORT W 2 STRONY
Dodaj transport naszym wygodnym minibusem w dwie strony i nie trać czasu na szukanie wygodnego środka transportu.

wynajem-hummera-gdansk
109 PLN/os.
min. 8 os.
LIMUZYNA - TRANSFER
Transfer w 1 stronę do miejsca atrakcji elegancką limuzyną z szoferem. Im więcej osób, tym większa limuzyna. Opiekunka i wino musujące na pokładzie. Przejazd trwa godzinę lub krócej, jeśli się spieszycie. 


rzucanie-siekierami-warszawa__5_
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services

Nasi klienci