zobacz swój koszyk 0

Kraków - GRA MIEJSKA TAJEMNICZA DZIELNICA

Tajemnicza Dzielnica to interaktywna gra miejska, która pozwala doskonalić strategię i umiejętności zespołowe!

Twój zespół zostanie rozdzielony na mniejsze grupy składające się z 5-6 osób, które będą stawiać czoła różnorodnym wyzwaniom. Podczas rozgrywki zespoły będą pracować nad zadaniami, wykorzystując mapy, kody i wskazówki. W trakcie gry odkryjecie fascynującą historię i legendy krakowskiej dzielnicy - Podgórza. Będziecie również eksplorować artystyczne, historyczne, wirtualne i mitologiczne miejsca w tej malowniczej części Krakowa, która wciąż skrywa wiele tajemnic do odkrycia. Zespoły zdobywają punkty za każde ukończone zadanie.

Dzięki wspólnemu pokonywaniu wyzwań, kreatywnemu rozwiązywaniu problemów i dobrej zabawie, staniecie się jeszcze bardziej zgrana drużyną!

Cała gra jest sterowana za pomocą aplikacji mobilnej, która prowadzi graczy (dzięki GPS) do konkretnych punktów w grze. Istnieje także możliwość dostosowania tempa rozgrywki i jej intensywności.
 

Przykładowe zadania:

  • Zespoły mają za zadanie odnaleźć ukryty "skarb" i otworzyć go, korzystając z dostarczonych instrukcji. Wewnątrz skrzyni znajduje się kartka z zaszyfrowanym hasłem, które będą musieli odczytać, wykorzystując dostarczone kody.
  • Za pomocą drewnianych klocków, zespół musi zbudować wieżę o określonej wysokości w określonym czasie. Po zbudowaniu wieży, muszą utrzymać ją samodzielną przez co najmniej 5 sekund.
  • Odnalezienie miejsca z rozwieszonymi flagami sygnałowymi i rozszyfrowanie za pomocą aflabetu ukrytej w nich wiadomości. 
  • Zespoły dostają ,,alfabet'' i na jego podstawie zapisują hasło używając ciał jako liter.
  • Na moście, zespoły znajdują kłódki z wygrawerowanymi zadaniami. Ich zadaniem jest zidentyfikowanie brakujących partnerów w przedstawionych parach. Imiona tych brakujących partnerów tworzą rozwiązanie zagadki.*Podana cena obowiązuje dla grup do 30 osób, każda kolejna osoba to + 200 PLN. 

Cena zawiera

  • zestaw autorskich zadań 
  • niezbędne materiały i rekwizyty
  • koordynator eventu
  • za dodatkową opłatą możliwość przeprowadzenia gry w języku angielskim

Dodatki (opcjonalne)

fotograf-warszawa
990 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 20 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.


porwanie-krakow
890 PLN/dodatek
PORWANIE

Przykładowa realizacja: siedzicie przy drinku w barze, nagle wpadają nasi porywacze, zakładają szefowi worek na głowę i wyprowadzają. Przez kolejne ok. 15 minut wozimy szefa po mieście, a Wy w tym czasie spacerkiem przemieszczacie się z koordynatorką do kolejnego miejsca. Tam porywacze przyprowadzają szefa. Na koniec shot w barze z porywaczami na ochłonięcie!

 79 PLN/os.
min. 8 os.
TRANSPORT W JEDNĄ STRONĘ
Zamów transport w jedną (którąkolwiek) stronę wygodnym minibusem.

140 PLN/os.
min. 8 os.
TRANSPORT W 2 STRONY
Dodaj transport naszym wygodnym minibusem w dwie strony i nie trać czasu na szukanie wygodnego środka transportu.

rzucanie-siekierami-warszawa__4_
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services


Nasi klienci