zobacz swój koszyk 0

Warszawa - WOJNA NA LASERY

Laser tag w Warszawie – zagrajcie w laserowy paintball na hali z industrialnym klimatem, labiryntem przejść, podestów i różnych przeszkód.

Wyposażymy Was w karabiny strzelające niewidoczną wiązką laserową i zestaw czujników, a potem ruszycie do boju. Gwarantowana nielimitowana ilość strzałów oraz czyste ubranie, a do tego brak bólu i siniaków, czy też znoszenia kul przez wiatr (zasięg na wprost do 200 m). Możecie  odgrywać różne role – żołnierza, medyka czy snajpera, a także wybrać dowolny scenariusz gry. Na koniec otrzymacie liczbowy raport, a na miejscu nasza koordynatorka będzie czuwać nad Wami i zadba o wszelkie detale integracji.

Każda rozgrywka trwa 30 minut (w tym ok. 5 minut zbrojenia i ok. 5 minut rozbrojenia). Jednorazowo w rozgrywce uczestniczy max. 10 osób. Hala, na której będziecie grać, posiada dwa poziomy, blisko 1000 m2 labiryntów i przeszkód, a znajduje się w samym centrum Warszawy. Broń wzorowana jest na kultowym karabinie maszynowym P90.

Odbierzemy Was wygodnym minibusem z wybranego miejsca w Warszawie, a po grze odwieziemy pod wskazany adres. Transport w granicach Warszawy w cenie, dojazd poza Warszawę wiąże się z niewielką dopłatą. Jeśli wygodniej Wam dojechać we własnym zakresie, od kosztu imprezy odejmiemy 20zł od osoby, wówczas jednak sami musicie dopilnować, by wszyscy byli na czas.

Cena zawiera

  • transport wygodnym minibusem na terenie Warszawy
  • broń wzorowana na kultowym karabinie maszynowym P90
  • interaktywny skafander
  • krótkie szkolenie
  • opieka intruktorów
  • nielimitowana liczba strzałów i gier przez 2 godziny
  • niezbędny sprzęt
  • możliwość wyboru różnych scenariuszy gry
  • koordynator eventu

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris3
990 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA SZEFA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip szefowi - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie samochodem.


catering
219 PLN/os.
min. 10 os.
CATERING

Na mały i duży głód proponujemy najlepszy catering w mieście. Do wyboru: fingerfood, polskie tradycyjne menu w nowej odsłonie i menu na biesiadę grillową. Zapytaj o szczegóły.
 transfer-party-bus
99 PLN/os.
min. 10 os.
TRANSFER PARTY BUSIKIEM

Szczypta pikanterii do 'dziennej' atrakcji - transport Mini Party Busem w obie strony. Max 14 osób (do 5 h). Koordynatorka od początku na pokładzie - w cenie.


catering-weganski
199 PLN/dodatek
WEGAŃSKIE TARTY

Dwie eko-tarty z dowozem pod wskazane miejsce. 6 lub 8 kawałków w jednej. Do wyboru takie smaki jak: Raffaelo - bananowo-kokosowe, Kajmak, daktylowo-morelowo-bananowe, szarlotka, Brownie - karobowa, Znikers. Wszystkie wegańskie, bez cukru, bez glutenu, witariańskie.


zestaw-kanapek
690 PLN/dodatek
ZESTAW KANAPEK

Zestaw 100 sztuk kanapek trójkątów - na białym i ciemnym pieczywie oraz pumpernikiel – m.in. z szynką i anchois, schabem pieczonym z musem chrzanowym, rukolą i marynowanym łososiem, serem żółtym i kiwi itp., itd..paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)

fotograf-warszawa
3990 PLN/dodatek
FILM Z IMPREZY
Pamiątka z imprezy integracyjnej - profesjonalny film. W cenie : 1 dzień zdjęciowy niezależnie od ilości atrakcji i osób , film HD do 3 minut, podkład muzyczny.

rzucanie-siekierami-warszawa__1_
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services


Nasi klienci