zobacz swój koszyk 0

Warszawa - STRZELNICA PAKIET AK-47

Strzelnica AK-47 Kalashnikov w Warszawie na Wasze spotkanie firmowe. Skok adrenaliny gwarantowany, a seria strzałów z tej broni dosłownie zwali Was z nóg. Zanim zaczniecie strzelać, licencjonowani instruktorzy nauczą Was jak obchodzić się z bronią, a potem pod ich okiem przejdziecie przez konkurencje strzeleckie.

Każdy będzie mógł oddać 45 strzałów z 4 rodzajów broni (15 strzałów Glock 9 mm, 10 strzałów pistolet 5,6 mm, 15 strzałów karabin maszynowy AK-47 KALASHNIKOV, 5 strzałów strzelba tzw. pompka). Bezpieczeństwo i komfort zapewni niezbędny sprzęt (nauszniki, okulary, ochraniacze, tarcze do zabrania do domu), a na końcu odbędzie się ceremonia medalowa. Dodatkowo dla dwóch najlepszych pracowników kilka strzałów z profesjonalnej broni snajperskiej z lunetą.

Transport wygodnym minibusem w obie strony to dodatkowe udogodnienie. Odbierzemy Was i zawieziemy po imprezie we wskazane miejsce na terenie Warszawy (dojazd poza granice miasta wiąże się z niewielką dopłatą). Jeśli wygodniej Wam dojechać we własnym zakresie, odejmiemy 20 zł od osoby i sami musicie dopilnować, by wszyscy byli na czas. O wszystkie detale integracji zadba nasza sympatyczna koordynatorka.

Na strzelnicy znajduje się barek, w którym można kupić kawę, herbatę, napoje i drobne przekąski.

Cena zawiera

  • transport wygodnym minibusem na terenie Warszawy
  • rezerwacja na strzelnicy
  • 45 strzałów z 4 rodzajów broni
  • niezbędny sprzęt - nauszniki, okulary, ochraniacze i tarcze
  • opieka i instruktaż prowadzony przez licencjonowanych instruktorów
  • konkurencje strzeleckie i ceremonia medalowa
  • tarcze pamiątkowe
  • koordynator eventu

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris
990 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA SZEFA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip szefowi - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie samochodem.


catering
219 PLN/os.
min. 10 os.
CATERING

Na mały i duży głód proponujemy najlepszy catering w mieście. Do wyboru: fingerfood, polskie tradycyjne menu w nowej odsłonie i menu na biesiadę grillową. Zapytaj o szczegóły.
 transfer-party-bus
99 PLN/os.
min. 10 os.
TRANSFER PARTY BUSIKIEM

Szczypta pikanterii do 'dziennej' atrakcji - transport Mini Party Busem w obie strony. Max 14 osób (do 5 h). Koordynatorka od początku na pokładzie - w cenie.


catering-weganski
199 PLN/dodatek
WEGAŃSKIE TARTY

Dwie eko-tarty z dowozem pod wskazane miejsce. 6 lub 8 kawałków w jednej. Do wyboru takie smaki jak: Raffaelo - bananowo-kokosowe, Kajmak, daktylowo-morelowo-bananowe, szarlotka, Brownie - karobowa, Znikers. Wszystkie wegańskie, bez cukru, bez glutenu, witariańskie.


paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)


fotograf-warszawa
3990 PLN/dodatek
FILM Z IMPREZY
Pamiątka z imprezy integracyjnej - profesjonalny film. W cenie : 1 dzień zdjęciowy niezależnie od ilości atrakcji i osób , film HD do 3 minut, podkład muzyczny.

rzucanie-siekierami-warszawa__1_
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services

Nasi klienci