zobacz swój koszyk 0

Warszawa - POKAZ BARMAŃSKI

Profesjonalny pokaz barmański w Warszawie - niech to będzie niezapomniany punkt Waszego wieczoru firmowego. Show wykonany zostanie we wskazanym przez Was miejscu na terenie Warszawy.

Nasi barmani udowodnią Wam, że grawitacja nie istnieje. Latające shakery i akcesoria barmańskie, płonące butelki i podmuchy ognia - to wszystko naprawdę robi wrażenie zapewniając świetną i niezapomnianą rozrywkę. Pokazy wykonują profesjonalni barmani, będący w pierwszej piątce tandemów barmańskich w Polsce - finaliści i uczestnicy najbardziej prestiżowych zawodów barmańskich w kraju.

Cena zawiera

  • pokaz barmański w wykonaniu jednego barmana - w tym: wstęp, working flair (nowoczesna i widowiskowa obsługa), xhibition flair (grawitacja nie istnieje), płonące butelki i pokaz ognia
  • zabawny konkurs z nagrodami - rozdanie kilku drinków dla uczestników
  • dojazd we wskazane przez Was miejsce na terenie Warszawy

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris
990 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA SZEFA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip szefowi - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie samochodem.


pokazy-baniek-mydlanych-warszawa
890 PLN/dodatek
POKAZY BANIEK MYDLANYCH

Zamówcie 30-minutowe pokazy baniek mydlanych - stworzymy dla Was małe i duże o średnicy nawet 120 cm, tunele z baniek nawet do 6 m, obręcze robione wokół siebie, wydmuchamy z tafli małe bańki, wdmuchamy w bańki w bańki duże.

 paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)

fotograf-warszawa
3990 PLN/dodatek
FILM Z IMPREZY
Pamiątka z imprezy integracyjnej - profesjonalny film. W cenie : 1 dzień zdjęciowy niezależnie od ilości atrakcji i osób , film HD do 3 minut, podkład muzyczny.

rzucanie-siekierami-warszawa__3_
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services


Nasi klienci