zobacz swój koszyk 0

Warszawa - AMERYKAŃSKI PARTY BUS

Amerykański Party Bus w Warszawie - idealny mobilny parkiet na imprezy integracyjne dla większej grupy uczestników. Uwielbiany przez wszystkich, którzy choć raz mieli okazję bawić się na jego pokładzie.

Party Busy cieszą się ogromnym powodzeniem od kilku lat, dlatego staramy się co roku pokazywać je wam w nowych odsłonach. Party Bus jest wyposażony w przyciemniane szyby, dwa podświetlane barki, miękkie klubowe kanapy, mega nagłośnienie, oraz rurki do tańca, a jego największą zaletą jest sympatyczna obsługa, która zajmie się Waszą ekipą jak nikt dotąd.

Jazda Party Busem trwa 1h, a na jego pokład możecie zabrać własny alkohol i ulubioną muzykę. Od nas dorzucimy kubeczki i szampana. Waszą ekipę odbierzemy skąd zechcecie i odstawimy w dowolne miejsce na terenie Warszawy (odbiór spoza miasta również możliwy, za dodatkową opłatą). Do tego standardowo w pakiecie nasza wszechogarniająca koordynatorka eventu abyście Wy mogli się bezstresowo integrować.

Większe grupy płacą mniej. Zapłacicie maksymalnie za 20 uczestników - reszta jedzie GRATIS!. Komfortowo podróżuje aż 30 osób.

Cena zawiera

  • wynajem wyjątkowego Party Busa w Warszawie na wyłączność na całą godzinę 
  • możliwość wniesienia własnych napojów 
  • profesjonalne nagłośnienie
  • sympatyczna obsługa
  • koordynator eventu  

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
490 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky Johny Walker Black Label lub Jack Daniels LUB 0,7l wódki Chopin, 2l Coca-Cola, 2 l soku. lód, szklanki/klieliszki/kubeczki plus butelka wina musującego na początek.


klub-warszawa
149 PLN/os.
min. 10 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki do najlepszego klubu w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (100 pln/os.)rzucanie-siekierami-warszawa__1_
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services

Nasi klienci