zobacz swój koszyk

Warszawa - KOLACJA + PARTY BUS

Kolacja integracyjna w Warszawie połączona z przejażdżką Party Busem to wyjątkowo dobre zestawienie na Wasz wieczór firmowy. 
Zaczynamy od nocnej biesiady przy suto zastawionych stołach. Do wyboru 3 dania w zależności od preferencji: stek wołowy/kurczak/ryba w zestawie z ziemniaczkami i sałatką (o wybór dań prosimy max. na 3 dni przed imprezą) + 2 piwka dla każdego (wymienne na wino lub shoty wódki). Restauracja, w której przygotujemy dla Was rezerwację znajduje się w samym centrum Warszawy. Na powierzchni 180 m2 znajdziecie: główny bar w dużej klimatyzowanej sali, mini bar na tarasie oraz pokój VIP.

Po kolacji, w odpowiednim nastroju, rozluźnionych i najedzonych zabierzemy Was na podkład naszego Party Busa i dwugodzinną przejażdżkę. Tam poczujecie się jak na wyjątkowym, mobilnym parkiecie. To przenośne centrum rozrywki zawiezie Was wszędzie, gdzie zechcecie. Każdy z naszych Party Busów wyposażony jest w przyciemniane szyby, prywatny podświetlany bar, miękkie klubowe kanapy, mega nagłośnienie, sympatyczną obsługę oraz rurkę do tańca. Jeśli chcecie możecie mieć własną muzykę (pendrive). A o wszystkie detale imprezy zadba jak zwykle nasza imprezowa koordynatorka eventu.

Chcesz urozmaicić Waszą imprezę? Wybierz jeden lub kilka z proponowanych poniżej dodatków. Może chcesz zaserwować pracownikom mocno wyskokowe i kolorowe drinki? To zadanie zostaw naszemu profesjonalnemu barmanowi i dodaj go do zamówienia. Możecie mieć własny alkohol, lub zaznaczyć poniżej dodatek: pakiet alkoholowy i wówczas to my zajmiemy się zakupami.

*Możliwa jest zamiana kolejności atrakcji. Jeśli wolicie możemy zacząć od dwugodzinnej przejażdżki Party Busem i zawieżć Was pod restaurację.

Cena zawiera

  • 1-daniowa kolacja w restauracji w centrum Warszawy – do wyboru: stek wołowy/kurczak/ryba
  • 2 piwa dla każdego wymienne na wino lub shoty wódki
  • 2-godzinna przejażdżka Party Busem
  • możliwość wniesienia własnego alkoholu na pokład Party Busa
  • sympatyczna obsługa autobusu
  • asysta imprezowej koordynatorki    

   

Dodatki (opcjonalne)

prywatny-dj-warszawa
1650 PLN/dodatek
PROFESJONALNY DJ

Profesjonalny DJ, finalista mistrzostw Polski DJ-ów. Cena zawiera wynajem DJa na godzinę i sprzęt (konsola, nagłośnienie, oświetlenie). Każda kolejna godzina to +300 pln.


whisky-alkohol-warszawa
299 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky Johny Walker Black Label lub Jack Daniels LUB 0,7l wódki Chopin, 2l Coca-Cola, 2 l soku. lód, szklanki/klieliszki/kubeczki plus butelka wina musującego na początek.klub-warszawa
79 PLN/os.
min. 10 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki do najlepszego klubu w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (40 pln/os.)


open-bar-warszawa
89 PLN/os.
min. 8 os.
OPEN BAR

Dodaj open bar i pij bez ograniczeń : whisky, piwo, wódka, martini, wino musujące i soft drinki. Do tego lód, cytryny oraz plastikowe kubeczki. Ilość osób wybierz taką samą jak dla atrakcji. 


aresztowanie-szefa-warszawa
490 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch milicyjnych aktorów po cywilnemu, pod dowolnym pretekstem aresztują wybraną osobę z Waszej firmy - skują kajdankami i na koniec, na rozładowanie emocji wypiją wspólnie shota.
 warszawa-party-autobus
590 PLN/dodatek
PARTY BUS - DODATKOWA GODZINA JAZDY

Dodatkowa godzina jazdy i jeszcze więcej przyjemności.
 


paintball-w-krakowie
15 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Dla wszystkich uczestników imprezy. Nie trzeba podawać nazwisk i numerów dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia w regulaminie. Wyłączenia to m.in alkohol, quady, zorbing i skoki na spadochronie.

fotograf-warszawa
3990 PLN/dodatek
FILM Z IMPREZY
Pamiątka z imprezy integracyjnej - profesjonalny film. W cenie : 1 dzień zdjęciowy niezależnie od ilości atrakcji i osób , film HD do 3 minut, podkład muzyczny.


wynajem-hummera-gdansk
99 PLN/os.
min. 8 os.
LIMUZYNA - TRANSFER
Transfer w 1 stronę do miejsca atrakcji elegancką limuzyną z szoferem. Im więcej osób, tym większa limuzyna. Opiekunka i wino musujące na pokładzie. Przejazd trwa godzinę lub krócej, jeśli się spieszycie. 

Nasi klienci