zobacz swój koszyk 0

Warszawa - WARSZAWSKI NIGHTLIFE

Clubbing w Warszawie to najlepszy pomysł na imprezowy wieczór firmowy. Zaczynamy od wizyty w dwóch klimatycznych pubach, a w pierwszym z nich otrzymacie powitalny shot dla każdego*. Potem krótki spacer do jednego z najlepszych klubów muzycznych w centrum Warszawy, w którym o przychylne spojrzenie znajomych bramkarzy zadba nasza imprezowa koordyntorka. Tutaj możecie bawić się do białego rana. W cenie atrakcji otrzymujecie wstęp, rezerwację stolika oraz pakiet alkoholu: 2 x 0,5l wódki + 2l softów (dla grup powyżej 12 osób 3 x 0,5l wódki, a powyżej 15 - 4 x 0,5l).

Kluby muzyczne, z którymi pracujemy są bezpieczne, wielokrotnie sprawdzone, znane, lubiane i co najważniejsze - w ścisłym centrum miasta – m.in. Capitol, Bank, Organza, Lemon, Room 13 oraz Watch Me. Wszystkie lokale znajdują się niedaleko siebie, dlatego atrakcja nie obejmuje transportu. Jeśli jednak chcecie zajechać pod klub w prawdziwie ekskluzywnym stylu możecie domówić godzinną przejażdżkę naszą limuzyną lub hummerem. Możecie też zrobić dowcip szefowi lub koledze i dodać do zamówienia np. aresztowanie - to połączenie zawsze się świetnie sprawdza.

* Free vodka shot w pubie - wyłącznie po złożeniu zamówienia w barze na inne alkohole.

Cena zawiera

  • 2 x rezerwacja w pubie
  • shot dla każdego w pierwszym pubie
  • wstęp do klubu muzycznego w centrum Warszawy
  • rezerwacja stolika w klubie muzycznym
  • pakiet alkoholu w klubie: 2 x 0,5l wódki + 2l softów (lub więcej dla większych grup)
  • asysta imprezowej koordynatorki    

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris
990 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA SZEFA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip szefowi - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie samochodem.


paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)


fotograf-warszawa
3990 PLN/dodatek
FILM Z IMPREZY
Pamiątka z imprezy integracyjnej - profesjonalny film. W cenie : 1 dzień zdjęciowy niezależnie od ilości atrakcji i osób , film HD do 3 minut, podkład muzyczny.

rzucanie-siekierami-warszawa__3_
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services

Nasi klienci