zobacz swój koszyk 0

Warszawa - SZKOLNY PARTY BUS

Oto Imprezowy Party Bus w Warszawie, który pomieści nawet 40-osobową imprezę firmową w prawdziwie amerykańskim stylu! Ten Szkolny Party Bus wyposażony jest we wszystko co potrzebne, aby rozkręcić imprezę integracyjną: profesjonalne stanowisko DJ'skie, skórzane kanapy, bar, ekran plazmowy, podłogę estradową, profesjonalne oświetlenie, profesjonalne nagłośnienie wewnętrzne i zewnętrzne EV/JBL, lasery, wytwornicę dymu, przyciemnione szyby i własne zasilanie. A dzięki podwójnej klimatyzacji z ogrzewaniem nawet imprezy w zimne wieczory nie są nam straszne.

Szkolny Autobus odbierze Was z dowolnego miejsca na terenie Warszawy (dojazd poza miasto = niewielka dopłata). Możecie dodać do zamówienia "open bar" i nie martwić się o to, czy zabraknie %. Do tego profesjonalny DJ może miksować dla Was najnowsze hity. Wystarczy wybrać i kliknąć na interesujący Was dodatek znajdujący się na liście poniżej. Przez cały czas towarzyszyć Wam będzie nasza imprezowa koordynatorka, która zadba o detale Waszej integracji w School Party Busie.

UWAGA! Na pokładzie naszego imprezowego autobusu zmieści się nawet 40 uczestników.

Cena zawiera

  • odbiór z wybranego miejsca w Warszawie
  • Shool Party Bus z kierowcą na 1 godzinę
  • możliwość wniesienia własnego alkoholu i muzyki (pendrive)
  • asysta imprezowej koordynatorki na miejscu
  • Dodatkowa godzina = + 1890 PLN

Dodatki (opcjonalne)

prywatny-dj-warszawa
1690 PLN/dodatek
PROFESJONALNY DJ

Profesjonalny DJ, finalista mistrzostw Polski DJ-ów. Cena zawiera wynajem DJa na godzinę i sprzęt (konsola, nagłośnienie, oświetlenie). Każda kolejna godzina to +300 pln.


chuck-norris
990 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA SZEFA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip szefowi - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie samochodem.klub-warszawa
149 PLN/os.
min. 10 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki do najlepszego klubu w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (100 pln/os.)


open-bar-warszawa
99 PLN/os.
min. 8 os.
OPEN BAR

Dodaj open bar i pij bez ograniczeń : whisky, piwo, wódka, martini, wino musujące i soft drinki. Do tego lód, cytryny oraz plastikowe kubeczki. Ilość osób wybierz taką samą jak dla atrakcji. 


catering-weganski
199 PLN/dodatek
WEGAŃSKIE TARTY

Dwie eko-tarty z dowozem pod wskazane miejsce. 6 lub 8 kawałków w jednej. Do wyboru takie smaki jak: Raffaelo - bananowo-kokosowe, Kajmak, daktylowo-morelowo-bananowe, szarlotka, Brownie - karobowa, Znikers. Wszystkie wegańskie, bez cukru, bez glutenu, witariańskie.szkolny-partybus-warszawa
1990 PLN/dodatek
SZKOLNY PARTY BUS - DODATKOWA GODZINA JAZDY

 Przedłuż zabawę dodając kolejną godzinę jazdy.


zestaw-kanapek
690 PLN/dodatek
ZESTAW KANAPEK

Zestaw 100 sztuk kanapek trójkątów - na białym i ciemnym pieczywie oraz pumpernikiel – m.in. z szynką i anchois, schabem pieczonym z musem chrzanowym, rukolą i marynowanym łososiem, serem żółtym i kiwi itp., itd..


paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)


fotograf-warszawa
3990 PLN/dodatek
FILM Z IMPREZY
Pamiątka z imprezy integracyjnej - profesjonalny film. W cenie : 1 dzień zdjęciowy niezależnie od ilości atrakcji i osób , film HD do 3 minut, podkład muzyczny.

rzucanie-siekierami-warszawa__5_
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services

Nasi klienci