zobacz swój koszyk 0

Warszawa - DEGUSTACJA WHISKY

Degustacja whisky w Warszawie - zapraszamy do integracji w sali degustacyjnej przy ekskluzywnym sklepie z największym wyborem whisky single malt w Polsce. Nasi specjaliści przedstawią Wam szkockie, irlandzkie i amerykańskie destylarnie whisky, opowiedzą o tym, czym charakteryzują się dane marki, zaznajomią z podstawowymi smakami i zapachami oraz udzielą kilku wskazówek dotyczących wyboru tego szlachetnego trunku. A na koniec – okazja do zapalenia ręcznie robionego cygara.

W sklepie znajduje się największy wybór whisky w Polsce, obecnie to ponad 400 trunków. Przede wszystkim whisky single malt ze Szkocji - od łagodnego i delikatnego w smaku whisky z regionu Lowland, poprzez bardziej wytrawne i często morskie w smaku trunki z Highlands, aż po bardzo dymne i torfowe whisky z wyspy Islay. Ofertę single maltów uzupełniają whisky mieszane, amerykańskie oraz takie unikatowe eksponaty jak whisky szwedzka czy egipska.

Cena zawiera

  • degustacja 5 rodzajów whisky single malt + 1 cygara
  • szkolenie przeprowadzone przez specjalistów z dziedziny szlachetnych alkoholi i cygar
  • dojazd własny

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris
990 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA SZEFA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip szefowi - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie samochodem.


klub-warszawa
149 PLN/os.
min. 10 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki do najlepszego klubu w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (100 pln/os.)transfer-party-bus
99 PLN/os.
min. 10 os.
TRANSFER PARTY BUSIKIEM

Szczypta pikanterii do 'dziennej' atrakcji - transport Mini Party Busem w obie strony. Max 14 osób (do 5 h). Koordynatorka od początku na pokładzie - w cenie.


79 PLN/os.
min. 8 os.
TRANSPORT W JEDNĄ STRONĘ
Zamów transport w jedną (którąkolwiek) stronę wygodnym minibusem.

fotograf-warszawa
3990 PLN/dodatek
FILM Z IMPREZY
Pamiątka z imprezy integracyjnej - profesjonalny film. W cenie : 1 dzień zdjęciowy niezależnie od ilości atrakcji i osób , film HD do 3 minut, podkład muzyczny.


rzucanie-siekierami-warszawa__1_
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services

Nasi klienci