zobacz swój koszyk 0

Warszawa - STRAŻACKI PARTY ŻUK

Oto imprezowy żuk w Warszawie na małą imprezkę firmową. Klimatyczna przejażdżka na pokładzie naszego Strażackiego Party Żuka to oryginalny pomysł na integrację Waszego zespołu. Odbierzemy Was z wyznaczonego miejsca na terenie Warszawy - z biura, konferencji, hotelu i zawieziemy do klubu, na kolację czy też na spotkanie na szczycie (dojazd poza granice Warszawy również możliwy za symboliczną dopłatą).

Na pokładzie dwa bary z kieliszkami i szklankami, trzy coolery, skórzane czerwone kanapy, radio CD/DVD/MP3/USB, 19'' LCD, 4 trójdrożne głośniki JBL, 350 WATT mocy każdy, oświetlenie wewnętrzne: RGB barów i lustrzanego sufitu i oświetlenie zewnętrzne: obrysówki szyb i oświetlenie podwozia. Czego chcieć więcej?! Do środka możecie wnieść własną muzykę (pendrive) i alkohol. Jeśli nie chcecie się martwić o procenty, pozwólcie że my się tym zajmiemy - wystarczy, że wybierzecie "pakiet alkoholowy" z listy dodatków znajdującej się poniżej.

Nasz STRAŻACKI PARTY ŻUK mieści maksymalnie 8 osób.

Cena zawiera

  • 2 godziny jazdy imprezowym żukiem
  • odbiór z wybranego miejsca na terenie Warszawy
  • możliwość wniesienia własnego alkoholu i muzyki (pendrive)
  • imprezowy kierowca - przewodnik

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa
149 PLN/os.
min. 10 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki do najlepszego klubu w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (100 pln/os.)


odpicowany-zuk-warszawa
490 PLN/dodatek
PARTY ŻUK - DODATKOWA GODZINA JAZDY

Dwie godziny jazdy party żukiem to za mało? Dodaj kolejną i nie martw się czasem.catering-weganski
199 PLN/dodatek
WEGAŃSKIE TARTY

Dwie eko-tarty z dowozem pod wskazane miejsce. 6 lub 8 kawałków w jednej. Do wyboru takie smaki jak: Raffaelo - bananowo-kokosowe, Kajmak, daktylowo-morelowo-bananowe, szarlotka, Brownie - karobowa, Znikers. Wszystkie wegańskie, bez cukru, bez glutenu, witariańskie.


zestaw-kanapek
690 PLN/dodatek
ZESTAW KANAPEK

Zestaw 100 sztuk kanapek trójkątów - na białym i ciemnym pieczywie oraz pumpernikiel – m.in. z szynką i anchois, schabem pieczonym z musem chrzanowym, rukolą i marynowanym łososiem, serem żółtym i kiwi itp., itd..


paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)


fotograf-warszawa
3990 PLN/dodatek
FILM Z IMPREZY
Pamiątka z imprezy integracyjnej - profesjonalny film. W cenie : 1 dzień zdjęciowy niezależnie od ilości atrakcji i osób , film HD do 3 minut, podkład muzyczny.

rzucanie-siekierami-warszawa
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services

Nasi klienci