zobacz swój koszyk 0

Warszawa - ARESZTOWANIE

Zafundujcie szefowi fikcyjne aresztowanie w Warszawie. Powodów może być wiele – mobbing, posiadanie nielegalnych środków, spowodowanie wypadku lub inny wymyślony przez Was zarzut. Zróbcie żart szefowi lub koledze, koleżance z pracy, a na pewno będzie przy tym mnóstwo śmiechu.

Najczęstszy scenariusz wybierany przez grupy wygląda następująco:

Do lokalu, w którym siedzi grupa wpada 2 'policjantów' w cywilu. Nakazują wszystkim stanąć pod ścianą, błyskając przy tym odznakami. Antynarkotykowa, był donos, przeszukanie... dziwnym trafem znajdują torebkę z białym proszkiem w kieszeni spodni winowajcy. Strach, kajdanki, do samochodu i prosto na komendę! Wszystko się zgadza, ale nie polonez a wódka 'polonaise' i nie na komendę tylko na shota do baru. To będzie dlugo wspominana historia wieczoru.

Aresztowanie sprawdza się w połączeniu z inną nocną atrakcją np. nightlifem lub kolacją. Wówczas organizujemy akcję w zaprzyjaźnionym lokalu. Jeśli natomiast wybierzecie tylko tę opcję, wtedy to Wy musicie uprzedzić obsługę lokalu o akcji.

Na koniec możemy Was zabrać do zaprzyjaźnionego klubu nocnego lub muzycznego, wystarczy że dodasz wybraną opcję spośród dodatków znajdujących się poniżej.

Cena zawiera

  • akcja prowadzona przez 2 'policyjnych' aktorów
  • kieliszek wódki na rozluźnienie napięcia pod koniec akcji

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris
990 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA SZEFA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip szefowi - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie samochodem.


klub-warszawa
149 PLN/os.
min. 10 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki do najlepszego klubu w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (100 pln/os.)transfer-party-bus
99 PLN/os.
min. 10 os.
TRANSFER PARTY BUSIKIEM

Szczypta pikanterii do 'dziennej' atrakcji - transport Mini Party Busem w obie strony. Max 14 osób (do 5 h). Koordynatorka od początku na pokładzie - w cenie.


paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)

fotograf-warszawa
3990 PLN/dodatek
FILM Z IMPREZY
Pamiątka z imprezy integracyjnej - profesjonalny film. W cenie : 1 dzień zdjęciowy niezależnie od ilości atrakcji i osób , film HD do 3 minut, podkład muzyczny.


rzucanie-siekierami-warszawa__1_
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services

Nasi klienci