zobacz swój koszyk 0

Warszawa - PARTY BUS

Party Bus w Warszawie - idealny mobilny parkiet na imprezy integracyjne dla większej grupy uczestników. Uwielbiany przez wszystkich, którzy choć raz mieli okazję bawić się na jego pokładzie.

Nasz imprezowy autobus wyposażony jest w przyciemniane szyby, prywatny podświetlany barek, wygodne kanapy, nagłośnienie z głębokim basem i rurkę do tańca, a jego największą zaletą jest sympatyczna obsługa, która zajmie się Waszą ekipą jak nikt dotąd. Jazda Party Busem trwa 2h, a na jego pokład możecie zabrać własny alkohol i ulubioną muzykę (pendrive). Od nas dorzucimy cytrynki, lód, kubeczki i kieliszki. Waszą ekipę odbierzemy skąd zechcecie i odstawimy w dowolne miejsce na terenie Warszawy (odbiór spoza miasta również możliwy, za dodatkową opłatą). Do tego standardowo w pakiecie nasza wszechogarniająca koordynatorka eventu abyście Wy mogli się bezstresowo integrować.

Większe grupy płacą mniej. Zapłacicie maksymalnie za 15 uczestników - reszta jedzie GRATIS!. Komfortowo podróżuje aż 25 osób.

Cena zawiera

  • wynajem naszego Party Busa na 2 h
  • odbiór z wyznaczonego miejsca na terenie Warszawy
  • możliwość wniesienia własnego alkoholu i muzyki (pendrive)
  • sympatyczna obsługa
  • asysta imprezowej koordynatorki    

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris
790 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA SZEFA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip szefowi - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie samochodem.


klub-warszawa
99 PLN/os.
min. 10 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki do najlepszego klubu w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (50 pln/os.)open-bar-warszawa
89 PLN/os.
min. 8 os.
OPEN BAR

Dodaj open bar i pij bez ograniczeń : whisky, piwo, wódka, martini, wino musujące i soft drinki. Do tego lód, cytryny oraz plastikowe kubeczki. Ilość osób wybierz taką samą jak dla atrakcji. 


warszawa-party-autobus
590 PLN/dodatek
PARTY BUS - DODATKOWA GODZINA JAZDY

Dodatkowa godzina jazdy i jeszcze więcej przyjemności.
 


paintball-w-krakowie
15 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Dla wszystkich uczestników imprezy. Nie trzeba podawać nazwisk i numerów dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia w regulaminie. Wyłączenia to m.in alkohol, quady, zorbing i skoki na spadochronie.


fotograf-warszawa
3990 PLN/dodatek
FILM Z IMPREZY
Pamiątka z imprezy integracyjnej - profesjonalny film. W cenie : 1 dzień zdjęciowy niezależnie od ilości atrakcji i osób , film HD do 3 minut, podkład muzyczny.

Nasi klienci