zobacz swój koszyk

Wrocław - INTEGRACYJNY PAKIET W BROWARNI

Pakiet w browarni w centrum Wrocławia to idealny pomysł na wieczorną integrację dla każdej firmy.

Na początku poczęstunek – wypiekane na miejscu bułeczki ze smalczykiem na jabłku. Później czeka Was zwiedzanie browarni i seminarium prowadzone przez profesjonalnego piwowara (około 20-45 minut), który podzieli się ciekawostkami na temat browaru i opowie o procesie warzenia piwa i o historii browarni.

Po prezentacji zapraszamy na biesiadę przy wspólnym stole i danie dla każdej osoby do wyboru: golonka z ziemniaczkami z ogniska z zasmażaną kapustką, ryba (sezonowa) podawana na puree z sezonowymi warzywami lub na kaszy lub wegetariańskie (grillowane warzywa sezonowe poddawane dodatkowo odpowiedniej obróbce podawane z sosem szefa). Będziecie też mogli skosztować produkowanego na miejscu piwa: dla każdego przygotujemy testety: 4 x 125 ml/os. piwa jasnego, ciemnego i pszenicznego.

Lokal posiada sezonowe menu (zmieniane minimum cztery razy w roku), a piwo ma 1,5-miesięczną nową odsłonę pod postacią nowego smaku. W środku jest ponad 270 miejsc siedzących, o powierzchni przekraczającej 1000 m2. Biesiada zazwyczaj odbywa się na sali głównej tuż przy kadziach lub w ustronnej klimatycznej komnacie w piwnicach browarni. To miejsce wypełnione jest zapachem świeżego chmielu i aromatycznych potraw. Z okien browarni można podziwiać Wrocławski Rynek.

Na miejscu czuwać nad Wami będzie nasza sympatyczna koordynatorka, a gdybyście chcieli kontynuować wieczór np. w  klubie, wystarczy że wybierzecie ten dodatek spośród listy poniżej. Istnieje również możliwość zorganizowania transportu dla Waszej grupy. Poinformujcie nas odpowiednio wcześniej, jeśli jesteście zainteresowani taką opcją.
 

 

Cena zawiera

  • rezerwacja w browarni w centrum Wrocławia
  • zwiedzanie browarni i seminarium piwne poprowadzone przez profesjonalnego piwowara
  • przekąska: wypiekane bułeczki ze smalczykiem na jabłku jako starter
  • danie dla każdej osoby do wyboru: golonka lub danie rybne lub wegetariańskie (do ustalenia)
  • testery: 4 x 125 ml/os. produkowanego na miejscu piwa jasnego, ciemnego i pszenicznego
  • koordynatorka eventu
   

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa
59 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY
Wejściówka, rezerwacja stolika oraz welcome drink dla każdego.

paintball-w-krakowie
15 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Dla wszystkich uczestników imprezy. Nie trzeba podawać nazwisk i numerów dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia w regulaminie. Wyłączenia to m.in alkohol, quady, zorbing i skoki na spadochronie.


limuzyna-na-impreze-firmowa-gdansk
79 PLN/os.
min. 8 os.
TRANSPORT LIMUZYNĄ W JEDNĄ STRONĘ
Zamów transport ekskluzywną limuzyną w jedną stronę, a podjedziecie pod wybrane miejsce w wielkim stylu.

Nasi klienci