zobacz swój koszyk 0

Wrocław - WROCŁAWSKI NIGHTLIFE

Clubbing we Wrocławiu na Waszą imprezę firmową – esencja tego, co Wrocław ma najlepszego do zaoferowania. Integracja w dwóch klimatycznych knajpkach na początek, a następnie wizyta w topowym klubie muzycznym. Wszystko to pod opieką naszej imprezowej koordynatorki, która zajmie się wszystkim, abyście Wy mogli bezstresowo się bawić.

Postawcie na wygodny plan Waszego integracyjnego wieczoru – zadbamy o wszystkie detale, rezerwacje oraz dobór najlepszych i najciekawszych miejsc. W obu pubach każdy z Was otrzyma po welcome shocie*, a w klubie, prócz zarezerwowanej loży czekać będzie na Was większy zestaw alkoholu: 2 x 0,5l wódki oraz 2l softów dla grup 8 -  12 osób, od 13 - 3 x 0,5l wódki i 3l softów, a od 18 osób 4 x 0,5l wódki i 4l softów itd.. Wszystkie lokale znajdują się w centrum Wrocławia, są w pełni bezpieczne i sprawdzone przez nas niejednokrotnie.

Wasz wieczór możecie rozpocząć Integracyjną Kolacją, a w międzyczasie dorzucić przejażdżkę Limuzyną i full plan gotowy.

*free shot przy pierwszym zamówieniu złożonym przy barze.

Cena zawiera

  • 2 x rezerwacja w pubie
  • shot dla każdego w obu pubach
  • wstęp do klubu
  • rezerwacja stolika w klubie 
  • zestaw alkoholu w klubie (w zależności od liczebności grupy)
  • asysta imprezowej koordynatorki    


 

Dodatki (opcjonalne)

klub-nocny-w-warszawie
89 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB NOCNY
Wejściówki, rezerwacja stolika, welcome shot dla każdego oraz wyjątkowy show wszystkich tancerek specjalnie dla Waszej grupy.

paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)


rzucanie-siekierami-warszawa
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services

Nasi klienci